Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne haragudjon?

Figyelt kérdés
A párom csendes ember, de ma olyat tett amit nehezen fogok elfelejteni. Volt egy vitánk és én nem éppen szépen beszéltem az anyjáról, ő erre akkora pofont adott, hogy ráestem az asztalra. Most mégis ő van megsértődve és nem szól hozzám. Mit tegyek?
2014. okt. 5. 20:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
55%

Jól értem, megütött, és még te akarod kiengesztelni? Nem vagy észnél... Tökmindegy mint mondtál, SZÓBAN hangzott el, az lett volna teljesen jogos, ha ő is SZÓBAN viszont sérteget.

Nem is kell elfelejteni, ez nálam válóok lenne.

2014. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
59%
#9, te nem vagy normális. Megütik, és ő kérjen bocsánatot? A hapsinak térden csúszva, sírva kellene elnézéseket kérnie... nemhogy még neki álljon feljebb.
2014. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
65%

Azért azt is jó lenne tudni, hogy mi volt az a nem szép beszéd anyukáról és mi okod volt rá? Mert azért nem mindegy, hogy egy angyali nénikét illettél a legmocskosabb szavakkal, vagy valamin joggal húztad fel magad és őszintén elmondtad a véleményed.

Mindenesetre a verést erősebb szóváltás miatt sem tartom elfogadhatónak.

Nálunk is volt, hogy a vita hevében elhangzott egy-két nem túl kedves megjegyzés is, mégsem azzal oldottuk meg a vitát, hogy az egyikünk levert volna akkorát a másiknak, hogy elesik.

2014. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
73%

Mind a ketten kérjenek bocsánatot egymástól, és tanuljanak az esetből.


A pofon nem vitaeszköz, de a másik édesanyjának sértegetése sem. Nekem ugyanazon a szinten van mindkét eszköz.

2014. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
64%
#11, az a nő, akinek lezavarnak egy maflást, aztán nemhogy ott nem hagy a francba, de a pasi másnap reggel is úgy ébred fel, hogy mindene egyben van, és még egy kifordított erőspaprika sincs a seggébe feldugva... na az nő, az megérdemli a maflást. Az más kérdés, hogy az értelmesebbje nem ilyen.
2014. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
30%
#15, neked lehet hogy egy szinten van a két dolog. A normális embereknek nem.
2014. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, hát ez akkor nem a ti napotok volt:(... mindketten gondoljátok át, és kérjetek bocsánatot egymástól, beszéljétek meg, és többet egyikőtök se hánytorgassa fel a másiknak, mert nincs mit. Ennyi.
2014. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem szóval sokkal nagyobb fájdalmat lehet okozni, mint tettekkel.

Nem véletlen, hogy az erőszak fogalom alatt nem csak a fizikai erőszakot értik, hanem a lelki terrort is.


A Kérdező semmivel sem különb a férjénél. És a Kérdező provokálta a férjét. Ki tudja miket mondhatott az anyjáról...

2014. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a furcsa, hogy olvastam már itt pár kérdést, amiben volt megcsalás utáni verés, veszekedésből kialakult, vagy csúnya vélemény miatt elcsattanó pofonok, stb. Aztán jönnek itt a válaszok minden problémára, hogy igen, a verés a megoldás, ha a másik rosszat tesz, rosszat mond, hibázik jóóóól meg köll pofozni, oszt kész. :D
2014. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
66%
41%-os, jól van, most már vegyél be egy Xanaxot, mert mindjárt felrobbansz.
2014. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!