Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne haragudjon?

Figyelt kérdés
A párom csendes ember, de ma olyat tett amit nehezen fogok elfelejteni. Volt egy vitánk és én nem éppen szépen beszéltem az anyjáról, ő erre akkora pofont adott, hogy ráestem az asztalra. Most mégis ő van megsértődve és nem szól hozzám. Mit tegyek?
2014. okt. 5. 20:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Amit minden vita után illik tenni: beszéljétek meg ki mit, és miért tett.
2014. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%

Mit mondtál az anyjáról?

Mind a ketten hibáztatok.

2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd el. Aki egyszer megütött, máskor is meg fog. Az, hogy nem éppen szépen beszéltél az anyjáról abszolút nem szép dolog még akkor sem, ha van rá okod, de fizikai erőszak a gyengébbel szemben jellemtelen dolog.
2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Mindketten megeritek a penzeteket bunko stilusra agressziven lepett fel.
2014. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
38%

Az a kérdés, hogy mit tegyél, hogy ne haragudjon. Nyilvánvalóan ha ez a kérdés, akkor a válasz, hogy próbálj meg tőle bocsánatot kérni, miután lenyugodtatok, abban a reményben, hogy ő is ezt teszi majd és beszéljétek át az egészet értelmes emberek módjára.


Az más téma, hogy én mit tennék, mert nekem egy kapcsolatba soha nem férne bele a testi erőszak még egy pofon formájában sem és nem tudnék együtt élni egy olyan emberrel, aki megütött még akkor sem, ha ez soha többé nem ismétlődne meg. De ez én vagyok, nem vagyunk egyformák.

2014. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
23%
Válj el. MOST.
2014. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
28%
Anyukának meg gratulálj a kisfiához. Ha úgyis eleged van belőle, mondd a szemébe. Legfeljebb az is megpofoz. :D (Üss vissza.)
2014. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%

Te verbális erőszakot követtél el, ő pedig fizikális erőszakot.


Egy-egy.


Mindenekelőtt kérj tőle bocsánatot, amiért az édesanyjáról lebecsmérlően beszéltél, és ha ő nem kér bocsánatot a pofonért, akkor van helye a reklamációnak.


Vannak emberek, akik szóban bántják a másikat, és vannak, akiknek a keze jár el. Egyik sem jobb a másiknál.

2014. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
30%
Persze ha eltart, és nem lenne miből megélned, akkor más a leányzó fekvése. Akkor pofa be van, és üssön csak, ha jólesik neki. :)
2014. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
63%

Én béketűrő ember vagyok, de ha a férjem bunkón beszélne anyámról, én is lezavarnék neki egy maflást.


Nem kell szeretni, nem kell elfogadni, nem kell egyet érteni vele, de elvárom, hogy előttem normális hangon beszéljen róla. Nem anyám miatt, hanem miattam.

2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!