Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogy a párom ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom ne haragudjon?

Figyelt kérdés
A párom csendes ember, de ma olyat tett amit nehezen fogok elfelejteni. Volt egy vitánk és én nem éppen szépen beszéltem az anyjáról, ő erre akkora pofont adott, hogy ráestem az asztalra. Most mégis ő van megsértődve és nem szól hozzám. Mit tegyek?
2014. okt. 5. 20:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kérdező megpofozta volna a párja anyját, na akkor azt mondanám, hogy jogos volt, de így nem. Lehet akárhogy magyarázni, aki nem állat, az nem verekedéssel oldja meg a vitáit és ennyi.
2014. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
57%

#20, sajnálom ha otthon azt láttad, hogy asszonyt verni rendjénvaló, vagy elfogadható dolog... tényleg. De van egy jó hírem: NEM AZ.

Ha ezt megérted, akkor ha a nő vagy, többé nem fognak megverni. Ha hapsi vagy, akkor egy lépéssel előbbre leszel abban a gyötrelmes folyamatban, hogy ember, és férfi legyél.


Ha nem érted meg, reménytelen vagy.

2014. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
39%

Nem véletlenül vagy 41%-os, ennyire hasznos, amit írsz :)

Legyen 2 Xanax, és egy kis vodka is :D

2014. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
14%
Hát, kemény gyerekkorod lehetett. :)
2014. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
32%
#19, a magyar társadalom alapjaiban beteg. Minél hamarabb belátjuk ezt, annál kevesebbet várunk majd el a benne lévőktől, és annál kevesebb csalódás fog érni.
2014. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
42%
Nem az a kérdés, hogy mit tegyél, hogy a párod ne haragudjon, hanem inkább gondolkozz el azon, hogy szeretnél e egy olyan emberrel együtt maradni, aki pofonokkal oldja meg a problémáit. Oké, hogy megsértetted, de a te övön aluli húzásod mellett ez a pofon egy undorító, jellemtelen dolog volt és ezt nem érdemelted meg. Amelyik férfi megüt egy nőt, az nem férfi.
2014. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
76%

Azért megnézném a pofont helytelenítők nem vágnák-e ösztönből pofán azt, aki mondjuk lek*rvázná az anyukájukat.

Ez lehetett egy ösztönös reakció. Van az a szöveg, amit hallva nekem is bizsereg a tenyerem. És lehet olyan idegállapotban az ember, hogy nem tűr a végtelenségig, és olyat tesz, amit megbán. Attól még nem jelenti azt, hogy agresszív állat.

Érdekes, ha férfi szidta volna anyóst, feleség lekever egyet, abban nincs semmi, mert ő nő, ő megteheti. Pedig nyilván a kérdező sem szenvedett 8 napon túli sérüléseket...

Az én férjem tudom, hogy sosem ütne meg, de ha ocsmány módon beszélnék az anyjáról, jogosnak tartanám a pofont. Kérdező, tartsd te is annak!

2014. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
41%
Minden agresszív állat megbánja, amit tett. Viszont ettől nem múlik el semmi...
2014. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
40%
Különben a kedves mama nem volt a nevelési teljesítménye magaslatán, ha ez lett a kicsi fiából.
2014. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
65%

"szeretnél e egy olyan emberrel együtt maradni, aki pofonokkal oldja meg a problémáit"


Megint a tipikus női torzítás. Hol volt arról szó, hogy valaha is pofozta volna meg a kérdezőt? Épp azt írja, hogy csendes ember.

Olyan szánalmasak az ilyen női vélemények... Mindig a kettős mérce. A nő azt tehet, amit akar, mert bibibi, őt nem üthetik meg. Lényegében arcon is köpdösheti a férfit, szidhatja az anyját, a férfi még csúnyán sem nézhet, mert agresszív állat.


Legundorítóbb példa erre, amit ezen az oldalon tapasztaltam, mikor egy férfi feltett egy kérdést. Arról szólt, hogy válni akar a neje, sőt feljelentéssel fenyegeti, mert egyszer megpofozta. Merthogy az idegbeteg felesége a egyszer csak földre lökte és rugdosni kezdte a 3-4 éves kisfiukat, ő pedig erre elkapta a nőt és felpofozta, hogy észhez térjen.

Ott is a nők nekiestek a pasinak, hogy milyen gerinctelen, mert megütött egy nőt. Mert így meg úgy...

Bezzeg az ilyen nők kikaparnák a szemét még az óvónéninek is, mert a gyerekük fenekére ütött, de az apa ne védje meg a saját gyerekét.

Ugyanígy ez esetben: a férfi nem állhat ki az anyjáért.

2014. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!