Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy féltem?

Figyelt kérdés
Páromat már két éve próbálom lebeszélni arról, hogy motorozzon, de hajthatatlan. Könyörgöm, 42 éves, három gyerekes apuka. Mi lesz ha valami baja esik, arra nem gondol? Nem szeretnék fiatal özvegyasszony lenni. Mit tehetnék?
2014. okt. 2. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi erővel az utcán is elüthetik, kocsival lesdorják, akármi. 42 évesen elég felnőtt, hogy eldöntse mit akar, nem az anyja vagy.
2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de bármi baja eshet akkor is ha sétál az utcán vagy ül a kocsiban. A motorozás az egy életstílus. Ha már motorozott akkor is amikor megismerkedtetek akkor ne akard eltiltani tőle.

Egyébként elárulom, hogy 42 éves anyuka vagyok, és imádok motorozni. Évek óta motorozom, motoros túrákra is járunk. Imádom amikor gyorsan szinte repülők..

Mégsem féltem annyira az életemet mint amikor a sógor kocsijában ülők..

2014. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A felelőtlen motorosokat (autóst, bringást, gyalogost) nem szeretem, de ha ezt szereti akkor minek lebeszélni róla?


Főleg ha nem ma kezdte, akkor meg mindig zavaró, ha utólag akarják megváltoztatni az embert. Az ember meg olyan dolog, hogy ha sokat ül egy helyben, akkor is meghal.

2014. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért képzeljétek már egy kicsit bele magatokat a helyzetembe. Nem tudom, hogy hazajön -e munka után és ez aggodalommal tölt el.
2014. okt. 2. 20:31
 5/22 anonim ***** válasza:
Én sajnos átérzem az aggodalmad. Nálunk az egyik gyerek is motorozik ,pedig azt hittem rosszabb már nem lehet :-D Nekik ez szenvedélyük,nem lehet lebeszélni őket ,nagyon szeretik .Én is aggódok értük és százszor elmondom,hogy vigyázzon magára,és ésszel menjen . Eddig bejött a "ráolvasásom" :D Mellesleg igen,az utcán is bármikor elüthetnek,eleshetsz,meghalhatsz,de azért a motorozás egy veszélyes hobbi,bár lehetne rosszabb is . Rémálmaim közé tartozik még,hogy rákapnak a síelésre,gördeszkára,esetleg bungee jumping stb :D Persze ezeket magamban tartom,nem akarok ötleteket adni!
2014. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi erővel kötözd le... hiszen kint elütheti egy autó, a lakásban megrázhatja az áram...
2014. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Motorfóbia, van ez így... néha szerintem az emberek túlaggódják ezt a motor dolgot, pedig egyszerű: nem kell száguldozni és figyelni kell. De ugyanúgy gyalogosként, biciklisként és autósként is igaz. Párom anyukája imádja a motorokat, de az apja utálja, párom meg most akarja letenni a motorjogsit. Nekem meg nagyon bejön a motorozás, amikor kocsit tanultam vezetni, jobban féltem, mint mikor a motort próbálgattam, valahogy a motor sokkal jobban kézre áll. Ja és sok motorost ismerek, mind élnek. ;) Ne aggódj, ne teremtsd meg azt, amit nem akarsz. Bízz a párod képességeiben! Biztosan vigyáz magára és odafigyel, amikor vezet.
2014. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Azért kérdezem, mert ha akkor is motorozott amikor összejöttetek, akkor ott és akkor kellett volna meggondolni hogy bevállalsz e vele kapcsolatot/gyerekeket!!! Most már kb hiába hisztizel ha akkor elfogadtad ezzel együtt.
2014. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

De buta itt a többség. Százalékok, statisztika? Pedig benne volt a matekkönyvben.


Motorral azért sokkal nagyobb az esélye annak, hogy elpusztul, minthogy elüti egy autó.

2014. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Buták vagyunk? Minek korlátozni a kérdező párját? Ha motorozik, akkor motorozik...
2014. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!