Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy féltem?

Figyelt kérdés
Páromat már két éve próbálom lebeszélni arról, hogy motorozzon, de hajthatatlan. Könyörgöm, 42 éves, három gyerekes apuka. Mi lesz ha valami baja esik, arra nem gondol? Nem szeretnék fiatal özvegyasszony lenni. Mit tehetnék?
2014. okt. 2. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

Azért az elmúlt években több motoros halt meg mint ahány gyalogost ütöttek el.. Az a baj, hogy motorral nem kell nagyot estni, ötvennel belédjönnek/te mész bele valakibe és úgy összetöröd magad hogy szívószállal ehetsz hetekig.


Nem nagyon tudsz mit csinálni, ha ezt akarja akkor motorozni fog, az ő eszének kéne megjönnie. Szerintem egy 42 éves apukának, akitől ennyi ember függ vigyáznia kéne magára.

2014. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem arra mondtam, hogy buta, aki korlátozni akarja a párját.


Arra, aki szerint tök mindegy, mit csinál, úgyis baja eshet. Erre mondtam, hogy mekkora esély van mire.


Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy simán bemászhatok az oroszlánok közé az állatkertben, hisz a villamos is elüthet.

2014. okt. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel mindkettő üljön otthon a popoján :D
2014. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi a fenének mentél hozzá és szültél akkor neki 3 gyereket? Előtte is motorozott nyilvánvaló volt, hogy utána is fog.
2014. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ezek szerinte nem is annyira a párodat félted, hanem attól félsz leginkább, ha történik vele valami, akkor egyedül maradsz a 3 gyermekkel? Mert így másképp hangzik a kérdés.


Megértem, hogy félsz egyébként. Én a gyerekek miatt félnék inkább, ha félnék, mert szerintem is picit nagyobb a kockázata a motorozásnak, mint mondjuk autóban ülésnek; és ő azt vállalta, hogy felnevel 3 gyermeket.


Lehet óvatosan is motorozni, én is azt tettem nőként.


A gyerekekre gondolt bármelyikőtök már? Azaz abból a szempontból megközelítettétek -e ezt a kérdést?

2014. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló érti is a kérdést!

Itt sokan nem tudnak értelmezni,ezért nem is értik ami a kérdés!

Csak azt szajkózzák,hogy előtte is stb...

De a gyerekeket Ő is akarta nem csak a feleség.

2014. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen utolsó csak kérdező elfogadta így a férfit akkor most se rinyáljon. Nem testszik,hogy motorozik vagy bármi nem kell 3 gyereket szüli neki. Lehetett volna, volna olyan apát keresni aki nem motorozik. Kérdező nem így tett hanem elfogadt, hogy motorozik, akkor most ezért egy szót nem szólhat.
2014. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondoljátok, hogy enyém a három gyerek!?
2014. okt. 3. 20:24
 19/22 anonim ***** válasza:

17-es.

Értem amit írtál,de ha valaki gyerekeket vállal,az azt is vállalja,hogy nem sérül meg vagy nen adj isten nem hal meg.

Ami abban merül ki,hogy ha KÖZÖSEN szeretnének gyereket akkor ehhez áldozatokat kell hoznia MIND a két félnek.

Tehát megteszek mindent annak érdekében,hogy még az esélyt se adjam meg a sorsnak a sérülésre és minden erőmmel azon vagyok,hogy a GYEREKEIMET (nem a szomszédét) felneveljem.

Hiszen ezt vállaltam!

2014. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor ti kocsiba meg buszra sem ültök?
2014. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!