Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szules utani plusz kilok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szules utani plusz kilok lehetnek az okai a hazassag megromlassank?

Figyelt kérdés

Tervezett es nagyon vart baba volt a mienk. Mivel megtehettem ezer a terhesseg 12. hetetol nem dolgoztam. Osszesen a 9 honap alatt 18 kilot hiztam. Most 10 honapos a kicsi es nekem sikerult 5 kilot fogynom, de meg igy is 13kg plusz van rajtam. 167cm vagyok 56-58kg voltam szules elott es most 70-72 kg.

A ferjem sokszor, szinte mindennap (mostanaban) mondja, hogy menjek tornazni (a haz alatt van egy konditerem) .

Nem erti meg, hogy en probalok lefogyni es figyelni mit eszek de a pici es a haztartas mellett nehez.

Engem egyre jobban zavar a piszkalodasa. Mar nem is akarok ez miatt vele lenni mert folyton arra gondolok, hogy kovernek taty


2014. szept. 23. 13:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ha emiatt válik el,esetleg megromlik a házasság hogy szültél akkor menjen is..

de amugy igaza van,mert amikor gyereket szül egy no nem kell magat elhanyagolni...... nem tudod addig arra az 1 orara nagyira bizni? igaz nekem mg nincs gyerekem,de amikor hiztam akkor a parom segitett nekem hogy fogyjak..

2014. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
passzold le a gyereket napi 1órára a férjednek és addig tudsz tornázni
2014. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
10hónapos gyerek melolet6t nem kell az anyukának egész nap ott lenni. Ha jól osztod be az idődet, jut az otthoni tornázásra is.
2014. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, hogy hülye vagyok, de a szülés után ne akarják már, hogy úgy nézzen ki egy nő, mint egy modell. Végre anya lett, és ez bizony változásokkal jár. Persze lehet ellene küzdeni, de megéri? Fontos? Lehet, de erőltetni nem kell.
2014. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak 18 kg-ot híztál az a szüléssel, majd az az utáni szoptatással már rég lement volna.
2014. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha a terhesség előhozott pl egy PCOS-t, akkor aztán ugrabugrálhat évekig, sosem megy le amíg nem derül ki, hogy hormonprobléma.
2014. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Két gyereket szültem, mind a kettővel 15 kg-ot híztam. 165 cm vagyok, első terhesség 52 kg-ról indult, második 54-ről. Most már 42 éves vagyok, 54-55 kg. Szülés után igenis le lehet fogyni, az persze más kérdés, ha könnyebb a terhességekre fogni a hízást és eszedbe sincs két lépést is tenni a fogyás érdekében. Lusta vagy megmoccanni, pedig még egy konditerem is ott van alattad!

Szíved joga így tenni. Csak aztán ne csodálkozz, ha a férjed keres egy magára igényes nőt, aki nem hagyja el magát. Mert lehet ám itt mondani bármit, hogy aki szeret, az úgy szeret ahogy vagy, plusz kilokkal, pattanásosan is...de az igazság nem ez. Mert aki ilyen nőre vágyna, az ilyet is vett volna feleségül! Ennyi erővel lehetne azt is mondani hogy szeressen szőrös lábbal, tulsúlyosan, zsíros hajjal, ápolatlanul is, mert az is én vagyok...Na de ki vágyik erre?

Ott a konditerem, menj le. Vagy menj ki futni, vegyél szobabiciklit, amíg a gyerek játszik, te tekerhetsz, menj futni babakocsival egy kört...lehetőség van több is, csak akarni kell!

2014. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
10 hónapos a baba?Te csak lusta vagy és a férjedet már ez zavarja,hogy akarat sincs benned!
2014. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%
#2 !" Mert az rohadt nagy kimozdulás, ha lejjebb megy egy emeletet. " Legalább emberek közt van,nem a négy fal között sajnálja magát,hogy milyen kövér!Gondolom te is egy 100 kilós lusta asszonyka lehetsz:)
2014. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Jó, de azért vegyük figyelembe, hogy különböző genetikájú emberek vannak. Van akinek lemegy hamar, van aki sok mozgással is tartósan megtartja a felvett súlyokat. Nem vagyunk egyformák.
2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!