Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg erröl szol a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erröl szol a házasság? Mindenhez engedély kell?

Figyelt kérdés

Pl tetoválásrol, vagy kiskutya vételhez (öröbefogadás) vagy bármi olyan ami magam részére kell.

(nem kocsi, ház és egyébb nagy értékü dologrol beszélek. De nehogy már a nyul vigye a vadászpuskát hogy külön engedély kell ahhoz hogy tetoválást csináljak(sajta pénzböl) vagy olyan dolgok valosággá váltása ami nekük is örömet okoz.


2014. szept. 22. 10:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%

Azért egy tetoválást én se engednék a feleségemnek, számomra nagyon taszító egy tetoválás egy nőn. Ráadásul örökké tart. Cikinek érezném társaságban és nagyon zavarna az ágyban.


38F

2014. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk ki lehet kérni a véleményét. Tetoválás még ok, de egy kiskutya igenis közös döntés kell, hogy legyen. Ha ennyire nem érdekel a véleménye, akkor ha visszafelé megy, az se zavar?
2014. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
A házasság a közös döntésekről szól. Egy kutya hazavitelénél mindenképpen. Tetoválásnál pedig gondolom egyéni.
2014. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

nem kell mindenhez engedély, de megbeszélésre szorul. Hisz, már egy család vagytok. Vagy legközelebb a férjed ne szóljon, ha este nem megy haza időben, sőt, nem kell neked szólni, hogy ha hétvégén nem megy haza.

Ez nem így működik kérdező. Nem egyedül élsz, hanem egy társsal.

2014. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

de nem a sajat teste????

nem egy hátra valo tetoválásrol van szo és ha arrol is lenne szo mim köze hozzá. Ha már feleség vagy férj az illetö akkor a másik fél már tulajdonként tekinthet rá ás mondja meg mikor mit csinálhat mit vehet fel , mit ve4gyne..stbM

2014. szept. 22. 10:55
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kiskutyának szerintem illik közös döntésnek lennie, vagy egy tetoválásnak, bár engem nem zavar, de azért párom megkérdezte, hogy zavarna-e engem a tetoválás. Én magamon nem szeretnék, de rajta nyugodtan lehet. Viszont vannak, akiket zavar, ezt meg kell beszélni.
2014. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
de itt nem a megbeszélésröl beszélek hanem a másik uralkodása a férj vagy feleség egyén felett
2014. szept. 22. 10:56
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag egy házasságban már úgy éltek együtt hogy ismeritek egymást... Te tudod, eddig is tudtad, hogy a pasid, férjed nem szereti az állatokat, nem szereti a tetoválást, vagy hogy ő városban akar lakni, te meg erdőben... Úgy kell megválogatni a társad, hogy ne kelljen elnyomni saját magad és őt sem és minél kevesebb kompromisszumot kötni.
2014. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 csabika1971 ***** válasza:
83%

Bocs, de másak az emberek és lehet a szokások is, és vele együtt a viselkedési formák.

De én így hirtelenjébe lánynak látlak (tévedek) aki ok nélkül hisztizik.

Mert házasság: közös élet, közös kasza, közös döntések.

Legalább is erről szólna az én esetemben. És amiket te felsoroltál, egyik sem olyan kérdés csoport amit illő véleményem szerint a másik kihagyása nélkül eldönteni.

2014. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%

tetoválásra meg visszatérve. A férjedé csak a tested, ő az aki lát mindenhol, így azért neki is illene tudni, mielőtt belevágsz egy tetoválásba.

és egyetértek az első válaszolóval, egy tetoválás nem szép egy nőn, közönségessé teszi

biztos vagy ebben?

2014. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!