Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudnak összeházasodn...

Miért nem tudnak összeházasodni a simjeim?

Figyelt kérdés
Már újraindítottam a gépem, 3-szor bekapcsoltam a játékot, de nem engedi! Folyton csak annyit ír ki, hogy jegyesek! Előre is köszi!

2013. febr. 2. 16:19
 1/4 zeus11 válasza:
59%
az esküvőt meg kell rendezni a telefon buli rendezésnél vagy pedig titkos esküvőt tartani úgy ahogy megkérte a kezét ott ki van írva hogy tartsanak titkos esküvőt
2013. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt megcsináltam sőt még bulit is rendeztem, de nézd meg a leírást, ott van leírva a valódi problémám!
2013. febr. 3. 12:56
 3/4 Áki12 válasza:
mert kell venni ilyen oltárt vagy mi a zsart de azt asszem a berendezésnélvan olyan h kinti szorakozások vagy mi a franc és egy oltárt kell venni van rajt virág és olyan mint egy boltív :) de buli rendezés és akkor buli köztzben ott lesz esküdjenek meg akkor mindenki odajön és ti megesküdtök a gépednek meg semmi baja !! :D
2013. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm és bevált! :D
2013. febr. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!