Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet sims3-ba összeházas...

Hogy lehet sims3-ba összeházasodni egy csajjal?

Figyelt kérdés
már legjobb haverok vagyunk, szerelmesek, dugtunk stb. de nem látok sehol olyan opciót, ahol az lenn, h. átköltözés, házasság, eljegyzés, v. akármi...
2009. máj. 20. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
átköltözni úgy lehet h kilépsz a főmenüre ahol látsz minden házat és ott átköltözésnél:D tovább nem tudom még házasáot nem tervezek
2009. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt akarom, h. a csaj költözzön hozzám...
2009. máj. 20. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz összeházasodni. Ugye, amikor beszélsz valakivel, annak van rólad egy véleménye. A szerelmeseknél, ha épp nagyon ellenállhatatlan vagy mit ír ki bal fölül, akkor több opció is megnyílik még, és olyankor szokott előjönni, hogy megkéri a kezét. Na, ha ez meg volt, én úgy folytattam, hogy tartottam otthon esküvői bulit, és akkor is rá kell menni a partnerre, ahol kijön az az opció, hogy házasodás. Nem biztos, hogy pontosan ezek a nevek!
2009. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ajánlom, hogy mindig a "Romantikus..." opcióban nyomkodj mindent, ettől gyorsan bejön az a bizonyos "ellenállhatatlan" téma, amit előttem írt valaki.

Na akkor meg lehet kérni, hogy járjanak (persze a Romantikus résznél). Ez után lehet majd megkérni a kezét.

2009. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szóval ha már jegyesek akk a pár vmelyik tagjának menj be az eszköztárába és a mobiljával rendezz bulit másik helyen(pl. tengerpart) és ki adja a buli típusát menj rá és ott válaszd ki h lakodalom:)))
2011. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha te irányítod a csajt,akkor az egyikkel ráklikkelsz a másikra és a romantikus opcióban csinálj mindenfélét.ha a pasival vagy a csajjal vagy az tökmindegy,bal felül látod a másikat akivel éppen nem vagy,és ott van egy zöld csík.azt próbáld minnél magasabbra vinni,ezt ugy teheted meg.hohy csokolozol vele meg ilyenek.ha az a csik teljesen zöld lesz akkkor lessz ott olyasmi h házasságajánlás.rámész és el is vagytok jegyezve.

ennyi. :D

2011. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!