Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg erröl szol a házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erröl szol a házasság? Mindenhez engedély kell?

Figyelt kérdés

Pl tetoválásrol, vagy kiskutya vételhez (öröbefogadás) vagy bármi olyan ami magam részére kell.

(nem kocsi, ház és egyébb nagy értékü dologrol beszélek. De nehogy már a nyul vigye a vadászpuskát hogy külön engedély kell ahhoz hogy tetoválást csináljak(sajta pénzböl) vagy olyan dolgok valosággá váltása ami nekük is örömet okoz.


2014. szept. 22. 10:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz hosszú a házasságotok ... amiket hoztál példának az bizony két ember döntése kell legyen
2014. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%

"de nem a sajat teste???? "


Akkor ennyi erővel ne zavarjon a férjed sörhasa, mert az az ő saját teste.

2014. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem értem ki az aki ilyen embert választ házastársnak mint te
2014. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%

kérdező, te teljesen nem vagy tisztában, miről beszélsz???

milyen másik felett való uralkodásról beszélsz? az én házasságom nem erről szól


simán megcsináltathatnám a tetkót, mert saját testem, nem fog elválni a férjem tőle, max duzzog pár napig.

DE: én szeretem őt, tiszteletben tartom az ő véleményét, és ha tudom, hogy neki nem esne jó, akkor nem csinálatatok


kérdező, te még igen éretlennek tűnsz

2014. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem kell összejönni olyannal aki utálja a tetoválásokat, vagy bármit amit te szeretsz. 2 hasonló ember legyen a szélsőségesebb dolgokban, viszont annyira különbözzenek, hogy egymástól is tudjanak tanulni.
2014. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Igen, arról szól, hogy megbeszélitek a mindkettőtöket, a családotokat érintő dolgokat. Ha kutyátok lesz, az őt is érinti, egy adott test tetszett meg neki, ha azon változtatsz, szerintem van köze hozzá. Ha a közös kasszátokból pénzt veszel ki és költekezel, az is érinti őt, igen. Ahhoz kell hozzámenni, akivel ezeket a dolgokat szívesen megosztod.
2014. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem a házasság, hanem minden kapcsolat, akár szerelmi, akár baráti, családi, bármilyen arról szól, hogy megbeszéljük másokkal a dolgokat. Pl. ha te kutyát szeretnél, az mindenkire hatással van, akivel együtt ész, persze, hogy meg kell beszélni, ezt teljesen természetes.

Tetkóhoz sem engedély kell, de nyilván elmondanám a páromnak, hogy mit tervezek, hiszen eleve beszélgetünk egymással, megbeszéljük a dolgokat. Ha meg utálná, akkor nyilván nem szeretnék direkt olyat, amiről tudom, hogy őt kifejezetten zavarná.

2014. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
A kutyához mindenképp beleegyezés kell a másik részéről. Tehát ha ő nem akar kutyát, akkor bizony én nem vennék (a kutyatartás amúgy igen költséges, tehát akár nagyobb értékű dolognak is tekinthető). Ezt akár nevezheted engedélynek is, én kompromisszumnak vagy annak hiányának mondanám.
2014. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez uralkodás a másik felett, akkor neked nem való kapcsolat sem, nem ám házasság.
2014. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

azért elég rosszul fogod fel szerintem. Egy tetoválás egy életre szól, és ahogy az első válaszoló is írja, őt bizony zavarná az ágyban, nem tetszik neki. Akkor lehet, hogy a te tested, de neki akarsz tetszeni nem? Akkor gondolom téged sem zavarna, ha egy orbitális intim piercing-et rakatna magára, és azzal esne neked, hiszen azt ő teste nem? Senki nem uralkodik a párján azzal, hogy elmondja a véleményét, de ezek szerint te uralkodsz a tiéden azzal, hogy ráerőlteted a saját akaratod, hiszen ő akármit mondd, te megteszed, amit te akarsz, akár akarja akár nem. Akkor ki uralkodik, kin?

Nem engedély kell, hanem vélemény, és normális kapcsolatban adok a másik véleményére.

2014. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!