Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szules utani plusz kilok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szules utani plusz kilok lehetnek az okai a hazassag megromlassank?

Figyelt kérdés

Tervezett es nagyon vart baba volt a mienk. Mivel megtehettem ezer a terhesseg 12. hetetol nem dolgoztam. Osszesen a 9 honap alatt 18 kilot hiztam. Most 10 honapos a kicsi es nekem sikerult 5 kilot fogynom, de meg igy is 13kg plusz van rajtam. 167cm vagyok 56-58kg voltam szules elott es most 70-72 kg.

A ferjem sokszor, szinte mindennap (mostanaban) mondja, hogy menjek tornazni (a haz alatt van egy konditerem) .

Nem erti meg, hogy en probalok lefogyni es figyelni mit eszek de a pici es a haztartas mellett nehez.

Engem egyre jobban zavar a piszkalodasa. Mar nem is akarok ez miatt vele lenni mert folyton arra gondolok, hogy kovernek taty


2014. szept. 23. 13:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem csak azért mondja,hogy mozdulj ki otthonról,egy kicsit kikapcsolódni.Tudod,kellemest a hasznossal.Nektek nőknek tényleg semmi nem jó!
2014. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%

1-es! Mert az rohadt nagy kimozdulás, ha lejjebb megy egy emeletet.


Valószínűleg okkal küld tornázni Kérdező. Beszéljétek meg, hogy legyen türelmesebb, ez az időszak nagyon nehéz és torna nélkül is folyton fáradt az ember.

2014. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%

szülés után napok alatt lemegy 15-20 kiló is a hormonok miatt, így az 5 kg mínusszal lehet az is, hogy hormonproblémás vagy.

amúgy nem, nem lehet ok

aki szeret plusszal is szeret, meg pattanásosan is, meg sorolhatnám

2014. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Ne vedd a lelkedre, ha úgy küldd kondizni, hogy közben vállalja a gyerekfelügyeletet, akkor inkább örülj neki. Baj akkor van, ha azt mondaná kövér vagy, de a kisujját nem mozdítaná azért, hogy te mozogni tudj.

Én is 57 kilóról indultam, 22 kilót szedtem fel. Lassan fél éves a picúr, de még 6 kiló maradt rajtam. A közelben nincs konditerem, a férjem pedig nem ér haza olyan időben, hogy én bárhová el tudjak járni. Pedig nagyon hiányzik a mozgás, és szeretnék végre beleférni a ruháimba. Én örülnék neki, ha küldene.


Egyébként ha zavar, hogy minden nap megemlíti, akkor beszéld meg vele, hogy ez neked rosszul esik. Ami aggaszt, azt pedig elsősorban tőle kérdezd meg.

2014. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
49%

Nem, ez csak kifogás.

Ha valaki szeret valakit, elfogadja a megváltozott testével. A 13 kiló plusz senkit sem tesz undorító szörnyeteggé.

2014. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%
Na jóvan, de a terhesség után a nők megereszkednek. Olyan anyás formájuk lesz. Jó az úgy. Biztos tartalékol a szervezet, a szoptatásra, meg ilyenek. Majd idővel csökken. Ha buta a férj, akkor megromolhat a házasság. Ez legyen a legnagyobb baja a férjednek. Ki az a hülye, aki a gyermekének anyját bántja ilyen miatt? Veled vagyok. ♥
2014. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk fordítva volt: dolgoztam, utána már nem volt kedvem és erőm tornázni terhesen, ezért híztam meg.


Pontosan miért nem akarsz lemenni tornázni? Ha a gyerek és a háztartás miatt, akkor amíg te tornázol, addig ő legyen a gyerekkel és legyen valami plusz feladata, pl mire hazaérsz, tegye rendbe a konyhát, pakolja el a ruhákat, bármi. Nálunk ez bevált.


Az, hogy minden nap piszkál te pedig frusztrálod magad ahelyett, hogy leülnétek és megbeszélnétek, az okozhat komoly gondot egy házasságban.

2014. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
oka csak akkor lehet ha ő jelzi, hogy így nem igazán tetszel neki és te nem teszel semmit. nekem nagyon nagy szerencsém van, csak 7 kg-t szedtem fel terhesség alatt, szülés után 3-4 kg maradt rajtam ami azért meglátszott, kb 2 hónap alatt kevesebb lettem mint terhesség elött. megértelek, mert engem is zavarna ha mindennap ezt hallgatnám. menj le edzeni vagy járj el futni, hidd el jól fog esn egy kis kikapcsolódás.
2014. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%

10 kilót híztam szülésig, és le is adtam rögtön.

Mozogni nem volt időm eljárni, de odafigyeltem az étkezésekre. Napi 20 perced meg csak van egy kis jógára.


Szóval, ha egy kismama nem tud lefogyni, az csak kifogás.

2014. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"napok alatt lemegy 15-20 kiló is"


????

2014. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!