Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nő a megcsaló fél akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő a megcsaló fél akkor miért a megcsalt férjet hibáztatják ezen az oldalon jó néhányan?

Figyelt kérdés

Erre a kérdésre adott válaszok miatt kérdezem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Miért? Olyanokat írtak hogy csak egyszeri megbotlás volt és ezt a férjnek el kéne nézni, sőt még a férjre mondták hogy nem szerette igazán a feleségét mert nem nézi el a félrelépést! Mégis miért gondolják egyes nők hogy ha a nő lép félre akkor az kisebb bűn és a férfinak ezt le kell nyelnie? Szerintem a nem egyáltalán nem számít enyhítő körülménynek. Nekünk férfiaknak ugyanúgy fáj az ha megcsalnak minket és a nőknek ugyanúgy felelősséget kell vállalni a tetteikért. Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.



2014. szept. 18. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert az itteni válaszolok legalább 70% elvált nő, na ha felében ő volt a félrelépő nem gondolod, hogy magára ismerve rosszat írna :)
2014. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A kérdező leírta, hogy hogyan indokolta meg a hűtlenséget a feleség:

"...Őszintén szólva azt hittem, hogy azt fogja mondani, hogy elhanyagoltam, vagy valamit, amit itt írtak az őt védők. Logikus lett volna. De nem. Kapaszkodjatok, azért csalt meg, mert igazam volt egy vitában. Leitta magát, mert fölöslegesen veszekedett velem és "csak úgy megtörtént". Ennyi, kész, nem is értem, hogy vehettem el egy ilyen nőt. Elém áll ezzel és könyörög, hogy nem jelentett neki semmit..."

Erre ezt a választ kapta:

"Szerintem meg egy barom vagy, hogy egyetlen, évekkel ezelőtti, veszekedés utáni, részeg félrelépés miatt felrúgsz egy több éves házasséűágot,ű. Ha folyamtosan, hónapokig tartó kapcsolata lett volna, akkor még megérteném, de egy botlás miatt, ami ilyen régen történt, felrúgni mindent? Szerintem te nem szereted... Ő ha nem szeretne, akkor már elhagyott volna, vagy megcsalt volna többször is."


Ez mégis miért elfogadhatóbb annál mintha azt történt volna hogy a férj szexel részegen egy másik nővel majd utána azzal védekezne hogy nem jelentett semmit? Szerintem mindkét eset egyformán gusztustalan.

De mégis ezután még a férjet nevezték baromnak. Nektek nőknek hogy esne ha az én általam ellenpéldaként felvetett esetben titeket neveztek volna baromnak és azt írták volna hogyha igazán szerettétek volna a férjeteket akkor elnéztétek volna?

Mi ez a kettős mérce? Miért nem vonatkozhatnak mindkét nemre ugyanazok a szabályok?

2014. szept. 18. 20:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos ez egy gyerekes stílusú, primitív védekező mechanizmus úgy virtuálisan, mint a való életben is. Nem akar bűnhődni a tettéért, s emiatt ugrik ő neked előbb, hogy valamennyire ártalmatlanná tegyen.
2014. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Íz ide írogató elvált nők többsége nem képes vagy nem akarja belátni, hogy ő a felelős amiért a férje megcsalta.

Ha egy feleség törődik a férje igényeivel is (nem a szexre gondolok), érdeklik a problémái, akkor az nem fogja megcsalni.

Másrészt a nők ebben is egyenrangúaknak érzik magukat a férfiakkal. Joguk van öntudatlanságig lerészegedni, egyik férfi ágyából a másikba feküdni, mert kiakarják élni magukat. Elvesztették minden női önérzetüket.

2014. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

@3-as

Nem én tettem fel a leírásban szereplő kérdést, csak a válaszokat olvasva háborodtam fel és tettem fel ezt a kérdést.

Egyébként köszönöm a válaszod!

2014. szept. 18. 21:06
 6/16 A kérdező kommentje:

"Íz ide írogató elvált nők többsége nem képes vagy nem akarja belátni, hogy ő a felelős amiért a férje megcsalta.

Ha egy feleség törődik a férje igényeivel is (nem a szexre gondolok), érdeklik a problémái, akkor az nem fogja megcsalni."

Ha a férfi a hűtlen akkor a férfi a hibás. Ha a feleség nem foglalkozik vele eleget akkor beszéljék meg a problémát. Ha meg semmi sem segít akkor fejezzék be a kapcsolatot. Ugyanez igaz a nőkre is.

2014. szept. 18. 21:10
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Én írtam ahhoz a kérdéshez a felháborítást keltő választ:)

És jelentem, nem vagyok elvált, és nem is csaltam meg a férjem soha, nem is fogom, de egyszerűen nem értem, hogy lehet EGYETLEN részeg botlás miatt felrúgni mindent. Én biztos nem hagynám el a férjem, ha egyszer megcsalna és tudom, hogy ő sem engem. Ettől függetlenül nem akarjuk és nem is fogjuk megcsalni egymást, de nem azért, mert félünk a következménytől, hanem, mert nincs szükségünk rá. Persze, ha folyamatos megcsalásról, viszonyról, átverésről van szó, az már más.

Amúgy a válaszomban teljesen irreleváns volt, hogy a kérdező a férfi vagy a nő a kapcsolatban. Ha nő lenne és a férje csalta volna meg, akkoris ugyanezt mondanám. Egyetlen botlás miatt felrúgni egy házasságot, egy életet nem más, mint makacs baromság.

2014. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy tök jó, még sosem háborítottam fel senkit annyira, hogy kérdést írjon ki a válaszomról:D
2014. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Attól hogy "EGYETLEN részeg botlás" még ugyanúgy visszaélt a bizalommal meg a másik lelkébe gázolt.
2014. szept. 18. 21:57
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Aki egyszer megbotlik az többször is megfog botlani. Olyan nincs hogy egy ember párja mellett csak egyszer vágyik másra és lépi meg a megcsalást.
2014. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!