Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nő a megcsaló fél akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő a megcsaló fél akkor miért a megcsalt férjet hibáztatják ezen az oldalon jó néhányan?

Figyelt kérdés

Erre a kérdésre adott válaszok miatt kérdezem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Miért? Olyanokat írtak hogy csak egyszeri megbotlás volt és ezt a férjnek el kéne nézni, sőt még a férjre mondták hogy nem szerette igazán a feleségét mert nem nézi el a félrelépést! Mégis miért gondolják egyes nők hogy ha a nő lép félre akkor az kisebb bűn és a férfinak ezt le kell nyelnie? Szerintem a nem egyáltalán nem számít enyhítő körülménynek. Nekünk férfiaknak ugyanúgy fáj az ha megcsalnak minket és a nőknek ugyanúgy felelősséget kell vállalni a tetteikért. Nők és férfiak válaszát egyaránt várom.



2014. szept. 18. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze, mert te aztan ismered az összes ember és az összes szituációt a világon!

Az ember sajnos tud olyan részeg lenni( igen, nem szép, de megesik), hogy azt sem tudja, hogy mit csinál. Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy ne szeretné a párját.

2014. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

4-es te hül.ye vagy!


Amúgy a kérdésre válaszolva: valóban nem kéne különbséget tenni! Akár férfi, akár nő lép félre..annak valami oka van. Egyiknél az, a másiknál ez....de a lényeg, hogy van valami, ami nem stimmel abban a kapcsolatban ahol képes az ember "szembeköpni" a párját.

Nincs felmentés se a férfiaknak, se a nőknek!

2014. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 maúúú! válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat. Tehát aki piásan félrelép, az józanon is vágyik rá, csak elnyomja magában. Tök jó lehet így együtt élni.
2014. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG az a hibas aki csal. A megcsalasban.

A kapcsolat megromlasahoz valoban ket ember kell, de a megcsalo az, akiben nincs annyi gerinc hogy odaalljon a masik ele, hogy bocs, mar nem kellesz, es csak utana kufircoljon.

2014. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7-es igen, te vagy az a tipikus 71%os feminista ****, aki minden kérdésnél vagy a nők jogait védi, mert a nő az szent, az abortuszos kérdéseknél meg a pokolba kívánod az anyát mert úgy gondolod hogy a kis sejtcsomónak szent jogai vannak az anyja meg szopjon miatta élete végéig. Az állat vs. gyerek kérdéseknél mindig a gyereket vèded mert azt hiszed, hogy egy ember az összes állatnál felsőbbeendű (3 perc alatt szétszed egy vadállat akkor most ki a felsőbbrendű? :)) Bocs, lehet.nem te vagy az, de az a primitív *** valahogy mindig 71% os és valahogy mindig olyan stílusban válaszol mint te :) feminista, humanista ****
2014. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz, egyáltalán nem vagyok se feminista, se abortuszellenes, se allat utáló... Nem gondolod hogy lehet az oldalon több 71%-os is? Amúgy nem értem a válaszomban mi volt feminista. Mondtam, hogy ugyanez lenne a véleményem, abban az esetben is, ha a pasi csalta volna meg a nőt. Egyszerűen én nem tartom megbocsájthatatlan bűnnek az egyszeri részeg botlást.
2014. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!