Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
A férjem Romániában dolgozik, 3 hét múlva jön haza. Havonta jön egy hétre, most volt itthon. A húga megházasodott titokban. A férjem nem tudja. A húga 20éves. Titokban házasodott mert a férje kicsit fura alak. Nem tudom, hogy elmondjam a férjemnek vagy ne? Tudom hogy nagyon kiakadna. Tudom, hogy önző dolog lenne elmondani, de nem akarom, hogy itthon tudja meg és itt ordibálja végig a hetet míg itthon van. Ha most megtudja, hátha lenyugszik mire hazaér. Nagyon jó a kapcsolatuk a húgával, de az nem akarja elmondani. A férjemen kívül már mindenki tudja...

2014. szept. 20. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Már miért kéne engedéjt kérnie a férjedtől?Férjhez ment kész,ha elválik mert fura a férj az is az ő baja.Nem is értem ezen mit őrjöngene a férjed.te ne szólj bele,ha meg egész héten veled őrjöng ez miatt hűtsd le,úgy egy vödör vízzel.
2014. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem az engedély kérést kérdeztem... Hanem, hogy elmondanátok vagy sem? Nem velem veszekedne emiatt, csak nem mindegy milyen a hangulata, míg itthon van.

(Fél éve sincs még hogy megismerkedtek a lánnyal)

2014. szept. 20. 18:50
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Én elmondanám, mivel nem tartom a hátam senki kedvéért. Ha a huga felnőtt nő, vállalja a tettei következményeit. Ennyi. Sunnyogni lehet, csak nem érdemes. Én nem hazudok a férjemnek és nem is titkolok el előle semmit, és ha valaki erre kér, azt elküldöm a Holdra.
2014. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Elmondanám.

Ha nem mondod el, azért fog kiakadni rád, mert nem mondtad el előbb, holott mindenki tudja...

2014. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Oh én nem tudom odavágni neki... Rábízom akkor inkább apámra! :D
2014. szept. 20. 18:53
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Akkor se szólj bele,az ő húga.Rendezzék ahogy akarják.A hangulatát akkor a se a családjával éreztesse.Elmondom neked 8hónap után házasodtunk össze.Decemberbe leszünk 33éves!házasok.
2014. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

Vannak ilyen fura emberek akik azt hiszik, mindenhez mindenkinek engedélyt kell kérni tőlük.

De mi lehet a huga férjével, hogy még nála is furább?


Én a helyedbe nem azt mondanám el neki, hogy a huga férjhez ment, hanem azt, hogy én elválok tőle.

Ehhez ugyanis nem kell az engedélye.

2014. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Nálatok mindenki ennyire beszari? Most komolyan felnőtt emberekről beszélünk, nem? Mi ez az alsó tagozat? 'Megmondalak anyának"??? Jesszusom! "GÉZA, A HUGOD FÉRJHEZ MENT AHHOZ A TRÓGERHEZ, MÍG NEM VOLTÁL ITTHON. PONT." Mit kell ezen kiakadni, nem te mentél hozzá!
2014. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Birkák vagytok esküszöm :D

Mondom h nem úgy gondoljuk hogy engedélyt kéne kérni, de nekem ne mondja senki hogy az ő helyében nem akadnátok ki...

2014. szept. 20. 19:00
 10/28 A kérdező kommentje:
Kedves #9es igazad van... :/
2014. szept. 20. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!