Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
A férjem Romániában dolgozik, 3 hét múlva jön haza. Havonta jön egy hétre, most volt itthon. A húga megházasodott titokban. A férjem nem tudja. A húga 20éves. Titokban házasodott mert a férje kicsit fura alak. Nem tudom, hogy elmondjam a férjemnek vagy ne? Tudom hogy nagyon kiakadna. Tudom, hogy önző dolog lenne elmondani, de nem akarom, hogy itthon tudja meg és itt ordibálja végig a hetet míg itthon van. Ha most megtudja, hátha lenyugszik mire hazaér. Nagyon jó a kapcsolatuk a húgával, de az nem akarja elmondani. A férjemen kívül már mindenki tudja...

2014. szept. 20. 18:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

Mindegy.


Odaálnék elé:


A hugod férhez ment, beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2014. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Oks :)
2014. szept. 20. 19:39
 23/28 anonim ***** válasza:
beee, képzeld, férjhez ment a Jolika... beeee.
2014. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Na most, ha mindenki tudja... akkor mi volt itt a titok?

Tudod te, az apja...

A férjed valami Terminátor?

2014. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
61%

Azt írod, a férjed húga férjhez ment. Majd azt...(Fél éve sincs még hogy megismerkedtek a lánnyal)

Most akkor mi van, nem értem? Ki ismerkedett meg kivel?

Amúgy miért is kell félni elmondani a férjednek. Csaka tesója, mi köze van hozzá mit csinál a húga? Vagy ti valami arab család vagytok ahol azán megy a báty balhézni a húg védelmében?

2014. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

A pasi meg húga még egy fél éve sem ismerik egymást...

Na mindegy, olyan értetlen idióták vagytok :D

Köszönöm az értelmes: elmondanátok/nem mondanàtok el válaszokat :) :)

2014. szept. 21. 10:48
 27/28 anonim ***** válasza:
47%
A helyedben igencsak elgondolkodnék azon, hogy ki is itt az idióta!
2014. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy mikor a férjed elvett téged a bátyád leorditotta a fejét s most győztes pozicióból akarja újraélni mindezt?
2014. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!