Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szules utani plusz kilok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szules utani plusz kilok lehetnek az okai a hazassag megromlassank?

Figyelt kérdés

Tervezett es nagyon vart baba volt a mienk. Mivel megtehettem ezer a terhesseg 12. hetetol nem dolgoztam. Osszesen a 9 honap alatt 18 kilot hiztam. Most 10 honapos a kicsi es nekem sikerult 5 kilot fogynom, de meg igy is 13kg plusz van rajtam. 167cm vagyok 56-58kg voltam szules elott es most 70-72 kg.

A ferjem sokszor, szinte mindennap (mostanaban) mondja, hogy menjek tornazni (a haz alatt van egy konditerem) .

Nem erti meg, hogy en probalok lefogyni es figyelni mit eszek de a pici es a haztartas mellett nehez.

Engem egyre jobban zavar a piszkalodasa. Mar nem is akarok ez miatt vele lenni mert folyton arra gondolok, hogy kovernek taty


2014. szept. 23. 13:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Faradt vagyok es nincs kedvem ugrabugralni. Majd lassan leadom a kilokat de nem tetszik, hogy surget.
2014. szept. 23. 14:13
 12/35 anonim ***** válasza:
Amikor ezt mondod neki, mit válaszol? Elmondtad neki, hogy ez már lassan a szexuális életetekre is hatással van/lesz?
2014. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, korábban írtam a jógát. Nem kell ugrabugrálni.

De lesüt az írásodból, hogy eszed ágában sincs megmozdulni a dolog érdekében. Te most kismama vagy, amit annyit tesz, hogy jogodban áll tespedni, és ezt a férjed tűrje el.


Szedd össze magad! Nemcsak anya vagy, hanem feleség és nő is! Addig kapd össze magad, amíg a férjed nem néz más husi után. Nyílván szeretni csak téged fog, de vannak testi szükségletei is, amihez te kiábrándító vagy.


10 hónap telt el már!!!

2014. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
22%

akkor nem 18kg-híztál

hanem 18+gyerek+víz+(bocsi)ami még kijött akkor

van az 23-25 kg is...

2014. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy rosszul esik, hogy állandóan ezzel nyaggat meg hogy sürget, de gondolj arra, hogy mindenkinek sokkal jobb lesz, ha visszanyered a versenysúlyodat. A babának lesz egy csinosabb, energikusabb anyukája, a férjed elégedett lesz az alakoddal és te magad se "sopánkodsz" azon, hogy fáradt vagy és mások kövérnek látnak. A sport elűzi a fáradtságot, plusz energiát ad. A helyedben én félretenném az önsajnálatot és nekilátnék egy ésszerű, követhető diétának és rendszeres testmozgásnak.
2014. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Az étkezés többet számít a diétában, mint a mozgás. Férjed is tudhatná.
2014. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"akkor nem 18kg-híztál

hanem 18+gyerek+víz+(bocsi)ami még kijött akkor

van az 23-25 kg is..."


A gyerek, a magzatvíz, "meg ami még kijön", az nem hízás. Az a természetes súlygyarapodás. Hízás a felesleg.

2014. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem. A plusz kilók nem. De a félrekommunikáció igen. Ne találgassatok, célozgassatok, üljetek le és mondjátok ki, amit gondoltok! Az egyetlen esély. A kiegyensúlyozott táplálkozás (napi 6x) és heti 5x1 óra sport nekem segített (akár kora reggel, akár késő este, meg lehet oldani). 10 hónapos baba mellett 8 hét alatt 10kg-t fogytam, és nem koplaltam. Ennyi a súlyprobléma. A beszélgetés hiánya nagyobb gond nálatok. Ne találgass, kérdezz és válaszolj!
2014. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Az igazi szerelem vak! Hála a jó istennek!:)
2014. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Lehetnek, de akkor nem szeret igazán.


Alapból itt nem azzal van baj, hogy szeretné, ha fogynál - érthető, csinosabb lennél, stb. neked is jót tenne. -, hanem azzal, hogy piszkál miatta.


Segít neked ebben valamit? Pl. menj csak tornázni szívem, addig elleszek a babával, vagy csak küld, de egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, hogy el is tudj menni?


Jó, most olvasom, hogy konditerem... nem tudom, én be nem teszem oda a lábam, inkább kidzsalok a Szigetre, vagy elmegyek úszni.

2014. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!