Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összeházasodnátok komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok komolyan vett kapcsolatban csupán az ösztöndíjatok miatt?

Figyelt kérdés

Kaptam egy 2 éves ösztöndíjat. Jövő szeptembertől szól, áprilisig legkésőbb házasnak kellene lennünk. Most 1 éve, hogy komolyabban ismerjük egymást, de csak 2 hónapja járunk együtt, viszont nem vagyunk mai csirkék (27, 35).


Csak így jöhet ki velem, a 2 év alatt csak egy hazalátogatást fizet az ösztöndíj (én sem fogok tudni többet kifizetni). Ő kapna ott ellátási pénzt (amiből megélne simán), viszont munkavállalóit nem, szóval nem tudna dolgozni. Jó hír, hogy az itteni munkahelye megtartaná a helyét, és a projektekben ugyanúgy tudna közreműködni távolról is (tanulmányok, kutatások, elemzések, szóval kapna fizetést onnan is).


Terveztük jövő nyárra az esküvőt, de azért nem most, viszont elveszíteni sem szeretném őt, nagyon szeretem, vele tervezek. (meglátogatni nem tudna engem)


27N


2014. szept. 21. 08:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én házasodnék, nehogymár ezen múljon, ha amúgy minden stimmel... ha meg tényleg kiderül, hogy nem megy, akkor elváltok, ma már nem lehetetlen és nem is ritka. Mondom ezt úgy, hogy én 4 év után mentem férjhez, és komolyan veszem az elköteleződést, de ha a kapcsolatunk elején választanom kellett volna, hogy hozzámegyek vagy vége, nem éreztem volna nagy árnak a korai esküvőt.

26N

2014. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én biztos a házasságot választanám. Második házasságom is gyorsan történt (mi is a 30-as éveink elején jártunk). 2 hónap múlva költöztünk össze, 4 hónap múlva eljegyzés, 1 év múlva esküvő.

Azóta is házasok vagyunk, több, mint 7 éve.

Mondjuk mi mindenről gyorsan döntünk, pl. kocsit, házat is 1-2 nap leforgása alatt veszünk.

2014. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! (a korábbi 16-os vagyok). Egyébként szerintem nem is reális opció aszakítás, hacsak a barátod/vőlegényed nem mondja azt, hogy ő márpedig nem költözik és ne keresd többet. Most komolyan, ki képes önszántából végleg lezárni egy működő kapcsolatot a költözés napjával??? Ha nélküle mész, abból kb az lesz, hogy a skypon töltitek a fél életeteket (3 év távkapcsolatttal a hátam mögött tudom...). Ami szintén nem egy leányálom. Testben ott vagy, lélekben nem, és kb a 2. év végére borul ki a bili és szakítotok:-) Akkor már inkább menjetek együtt. Légy egy kicsit önzö, ő kocvkáztat nagyobbat, Te mindenképpen mennél...
2014. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!