Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodnátok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok valakivel akinek előttetek sok szexuális kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán összejönnétek olyannal? Nem is csak az esküvő a lényeg hanem: van egy srác aki nekem nagyon tetszik, humoros stb. de nyílt titok hogy rengeteg barátnője volt (sok 1 éjszakás) akivel volt lehetősége azt vitte. Én elég tapasztalatlan vagyok, mármint ő nincs "ehhez hozzászokva" Ti belemennétek? Nagyon vonz.
2012. aug. 6. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
ez a nagyon tetszik,meg vonz mit takar végül is?? Együtt éltek?? Együtt jártok már jó ideje?? Vagy csak ismered,néha dumáltok de nincs még semmi köztetek?
2012. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akarsz összejönni vele és már esküvőn agyalsz?Hány éves vagy?14:D
2012. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

összeházasodni? szerintem is 10en éves lehetsz, megpróbálhatod, max tapasztalatod lesz

amúgy a kérdésre válaszolva, bár nem összeházasodtam de összejöttem egy sráccal aki előttem az egyéjszakásokra ment rá

sok évig együtt voltunk, kikupáltam úgymond, nagyon rendes srác volt, azóta is mióta szétmentünk inkább komoly kapcsolatokat keres

2012. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Én 2,5 éve vagyok együtt egy pontosan ilyen sráccal és abszolút jól megvagyunk :) Tudom, hogy volt rengeteg barátnője, de nem beszél róluk, esetleg ha rákérdezek, de akkor is vonakodva. Nekem pedig ő az első minden téren(19 vagyok amúgy)és ez soha nem okozott gondot. Az elején féltem, mi lesz ha megcsal, de azóta ezerszer bebizonyította hogy tuti nem fog:) Szerintem mindenki megérdemel egy esélyt, talán te is pont akkor fogod ki mikor már "kiélte magát" és komoly kapcsolatot keres.
2012. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem tudnám lenyelni, hogy előttem már sok csajt megd.gott, de nekem ilyen a természetem!

Szóval én nemigen kezdenék egy ilyen sráccal, de kinek hogy.

2012. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem szeretném tudni, hogy kikkel mit csinált a férjem, mielőtt belém szeretett és feleségül vett, és ezzel ő is pont így van, nem kíváncsi az exeimre. Ez nálunk így normális.


A sok egy éjszakás pasiknál azonban tartanék attól, hogy hordoz valami nemi betegséget... hát az nyilván nem hiányzik a kérdezőnek sem.

2012. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálam ez nem kizáró ok. semmi alapom arra, h bárkit elítéljek azért, h hogy él(t). én sem vagyok tökéletes, más sem az. és attól, hogy kérdező szűz vagy, más élhet nemi életet. semmi közünk a másik múltjához, van is erről egy Csukás István vers elég kafán leírja a lényeget:

[link]

2012. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok, az értékrendemmel nem egyezik.
2012. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én összejöttem olyannal, és lassan egy éve jól megvagyunk. Engem választott, miattam megállapodott, emiatt pont hogy büszke vagyok, nem pedig azzal foglalkozom, hogy bezzeg hány nővel volt előttem. Őt már inkább zavarja, hogy nekem is megvan a magam múltja, bár hozzá képest kismiska vagyok:) Bár nem is a zavar a jó szó rá, mert erről nem beszélünk, maximum poén szintjén kerül elő a másik múltja. Kit érdekel, milyen múltja volt előtted, ha most téged választ és melletted akar lenni! Egy bizonyos kor után mindenkinek van múltja, sőt, én biztos nem jöttem volna össze olyan emberrel, aki mondjuk életében egy csajjal volt eddig, vagy eggyel sem... A tanuló/tanítóidőszakból én már kinőttem.
2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* kicsit sokszor szerepel a múlt, elnézést a szóismétlésért:D
2012. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!