Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennél olyan férfihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennél olyan férfihez, akinek te vagy az első kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben a férfiak ki tudnak tartani a feleségük mellett? Vagy előbb-utóbb felmerül bennük, hogy milyen lehet más nővel? Ha tudtok ilyen vagy hasonló történetet, osszátok meg velem. A véleményeket is várom!
2012. ápr. 13. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzámentem olyanhoz, akinek én voltam az első szexuális kapcsolata.


Szerintem nem ettől függ. Akinek több kapcsolata volt, azt is simán leléphet. Ha benned felmerül, milyen lehet xy-nal, akkor egyből mész és kipróbálod?

Gondolni lehet rá, a hűség viszont döntés kérdése.

Mérlegeled, mi fontosabb, a feleséged/férjed vagy az újdonság kipróbálása.


Én hiszek abban, hogy egy kapcsolat semmi máson nem múlik, csak azon a 2 emberen, aki benne van. Ha ők jól megvannak és minden rendben, nem kell tartani sem 3. személytől, sem a múltban történt vagy éppen nem történt dolgoktól.


Egyébként meg az életben semmire nincs garancia. LEHET, hgoy igazad van, éltek boldogan X évet, és amikor elmúlik a varázs, a férjed "kipróbál" egy másik kapcsolatot. De volt X boldog évetek. Ezzel szemben ha máshoz mész hozzá, akit nem szeretsz annyira, lehet, hogy már X évig sem leszel boldog. Melyik jobb?

2012. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi 17 évesen jöttünk össze, első vagyok a páromnak is és nekem is ő az első és igen hozzámennék, 8 év már nem kevés és imserjük egymást.
2012. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ez egy rizikótényező. Emberfüggő, nagyon meggondolnám.Mi van, ha 2-3 gyerek után jut eszébe, hogy lehet mással jobb? Főleg, ha gondok is adódnak.Aztán a nyakadon marad minden. Én biztos nem kaokodnám el, talán ha már 5-6 éve kitart mellettem.
2012. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Hozzá is mentem és azóta is együtt vagyunk (18 éve)!


:-)

2012. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Hozzámentem, aztán itthagyott a gyerekekkel, mert rájött, hogy nem én vagyok a "másik fele". H.lye, mint egy tizenéves...
2012. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
83%
Ilyen témában nem mások véleményére lennék kíváncsi. Soha senkinek nem meséltem a magánügyünkről. 36 éve férjnél vagyok, és boldog.
2012. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

10 éve mentem hozzá és azóta is hűséges.

Gondold inkább a másik oldalról: mi a garancia arra, hogy ha hozzámész egy olyanhoz akinek te a 2.-3. vagy - a házasság után meg tudja állni, hogy kipróbáljon mást(okat) is? Én tudtam, hogy a páromnak volt annyi önfegyelme, hogy nem feküdt le senkivel előttem - innen tudtam, hogy ezután is lesz önfegyelme. Nem az a nehéz, hogy kipróbáld, hanem az, hogy ne tedd próbáld ki.

2012. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzámentem,boldog vagyok.


Ettől nem tartottam,ugyanis előtte olyan pasim volt akinek előtte volt több hosszabb rövidebb kapcsolata,mégis félrekacsingatott.


Nem ezen múlik.

Ha valaki olyan,akkor 10 nő után te a 11. leszel csak.

Ha valaki meg olyan,akkor nem számit hogy te vagy kizárólag,és soha többet nem kell más .

2012. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Hozzamentem, en voltam az elso szexualis kapcsolata. Tudtommal nem csalt meg soha, bizok benne, hogy ezutan sem fog felrekacsingatni. Iden lesz a 10 eves hazassagi evfordulonk, van 2 gyermekunk.

Kerdeztem, hogy nem hianyzik-e neki valami, azt mondta, hogy szeretne nagyobb melleket megfogni, az milyen erzes lehet :) Az enyem rettenetesen kicsi, igy mar regebben felmerult, hogy ha egyszer lesz sok penzunk, megcsinaltatjuk... :)

2012. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, 10:56-os válaszoló, de ő is kés alá feküdne a Te kedvedért?


Nekem volt olyan párom, akinek én voltam az első nő az életében, rendes srác volt, egyéb problémák miatt mentünk szét, utánam következő hölgyét feleségül is vette, gyerekeik vannak. Léteznek olyan férfiak, akik lenyugodnak egy nő mellett, nincsen szükségük "kiélésre":)

2012. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!