Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennél olyan férfihez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennél olyan férfihez, akinek te vagy az első kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben a férfiak ki tudnak tartani a feleségük mellett? Vagy előbb-utóbb felmerül bennük, hogy milyen lehet más nővel? Ha tudtok ilyen vagy hasonló történetet, osszátok meg velem. A véleményeket is várom!
2012. ápr. 13. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10:56 vagyok

A ferjem meretei megfeleloek a szamomra, igy ez fel sem merult :)

Azert az eleg tavoli jovo, mire nekunk annyi penzunk lenne, rengeteg nagyobb prioritasu dolog is van, amire penzt kell(ene) kolteni... Tehat a vegso dontes meg elegge messze van. Es termeszetesen nem csak az o kedveert lenne, en is utalom, hogy a hasam nagyobb, mint a mellem, barmit csinalok :( Jo lenne egyszer jol ereznem magam a boromben, ez eddigi eletem soran (nemsokara toltom a 35-ot) meg nem sikerult :(

2012. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzámentem.


Ez a megcsalás dolog nem ettől függ. Biztos írták már előttem is, de van aki 40 nő után sem nyugszik meg. Van aki egy után is. Személyiségfüggő.


Személyiségfüggő.


Több olyan kapcsolatom is volt amibe én voltam neki az első.


Az általad felvázolt probléma az egyiknél fel is lépett, szerencsére nem voltunk házasok. Elkezdett filozófálni, hogy milyen lehet más nővel. El is mondta nekem, hogy ez a baja, de bármennyire szerettem volna, nem tudtam segíteni, hiszen mit tehettem volna. Nem vagyok a nyitott kapcsolat híve, de megértettem, mondtam neki, gondolja ezt át, mi éri meg. Ő mondta, hogy neeeeeeem, nem, hát csak megosztotta velem a problémát, de természetesen semmi több. Na nem ez lett a vége. Megcsalt, de ezt most hagyjuk, vége lett, nem bánom. Azért sem, mert egyszerűen úgy gondolom, nem is lett volna jó, ha együtt maradunk. Ha nem én lettem volna az első, akkor is így történt volna, mert ő amúgy is kíváncsi lett volna, ha én a 10-ik vagyok. Szerintem. Ő ilyen jellem, lehet, hogy már megnyugodott, de mindegy is. Ismertem, és szerintem alapvetően nem emiatt következett ez be, mert előtte nem volt annyi nővel. De így írásban ne tudom a lényeget szépen elmagyarázni.


A férjem teljesen más típus. Más gondolkodással. Nála meg sem fordul a fejemben, hogy egyszer ez problémát jelentene, nem tudom megmagyarázni miért, nem és kész.


Az ember ezt szerintem tudja, érzi, főleg ha ismeri a párját.


Akiben egyezer felmerül, hogy szeretne más nővel lenni, annak nem az az oka, hogy előtte még nem volt. Az csak egy logikusnak tűnő magyarázat mások és a maguk megnyugtatására.

2012. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok, bocs a szóismétlésért!
2012. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, határozottan! Mondom ezt úgy, hogy a kedvesemnek jóval több barátnője volt annál (testileg is), mint ami nálam az optimális, elfogadható kategóriába sorolható. De, ha csak egy lett volna, akkor meg az az egy zavarna, mivel az élet bizonyos területein eléggé önző vagyok (önkritikám van), ezen területek esetén a párkapcsolat hatványozottan jellemző. Zavar a tudat, hogy előtte mással ugyanígy, ugyanezt, talán jobban stb... Már sok éve együtt vagyunk, ha szóba jön ez a vesszőparipám, akkor mindig mondja, hogy inkább örüljek neki, mert már nincs igénye másra, meg velem képzeli el az életét. És ez teljes mértékben igaz. Továbbá csak megerősíteni tudok néhány korábbi választ, mi szerint ez emberfüggő/személyiség függő. Én is tudnék olyat mondani, aki az első hölgy személyében talált rá az igazira, meg olyat is, akinek permanensen pezseg a vére.

Egyébként szerintem a nőkben is felmerül milyen lehet más férfival. Ez ugyanúgy mindkét nemnél fennálló helyzet, a lényeg, hogy ki hogy tudja kezelni.

2012. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Örülök és tisztelem, akinek ilyen téren jó tapasztalata van, de én nem hiszek az első szerelmek sikerességében.

(meg már nem is érint személy szerint a téma)

23N

2012. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Ebben nem kell hinni, van és kész :)
2012. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Augusztusban megyek hozzá.

Egymásnak elsők vagyunk. 7 éve együtt.

Még régebben beszéltünk erről, és a párom azt mondta hogy miért menne máshoz ha együtt jó? Igaza van

2012. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!