Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te hozzámennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hozzámennél?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy férfi, akivel nagyon egy húron pendülsz, egymás "másik felei" vagytok, megértitek egymást, együtt éltek, an egy közös gyereketek, akit mindketten imádtok.

DE szinte minden nap sikerül összebalhézni alami hülyeségen, mert mindketten feszültek vagytok, és nincs "türelmetek" a másikhoz, és ilyenkor ő nagyon megbánt téged, aztán pár óra múlva megbeszélitek, és minden rendben. Ő veled akar maradni minden áron, hiszen nem direkt sért meg, és fontos neki a családja (te, és a gyerek).


2012. jan. 11. 17:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
És most kérte meg a kezed?
2012. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá! :)

Mi is ilyenek vagyunk,h kis apró hülyeségeken civakodunk,de mi is szeretjük egymást, mindig meg is beszéljük, és minden rendben. :)

Nekünk idén lesz az esküvőnk! :)

2012. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem, már fél éve rágja a fülemet.
2012. jan. 11. 17:46
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
És miért ne menj hozzá? Mert vannak gondok? Hol nincsenek? Ha már gyerek is van, miért nem lehet megházasodni? Hogy legyen menekülő?
2012. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem akarok menekülni, kívánsiskodom, normális-e egy házasságban a napi szintű összezördülés, kb ennyi.
2012. jan. 11. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem normális- bár ha hatalmas viták vannak,az nem, de ha csak vitatkoztok az sztem belefér.
2012. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Hát.... ha nem lenne gyerek akkor azt mondanám inkább ne...de hogy van, szerintem legyetek egy család. De ha így elgondlkozol ezen, akkor az nem jó...
2012. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

én már lassan bárkihez hozzámennék

N35

2012. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Ez felhívás keringőre? Ismerkednék veled privátban! :)

2012. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hohó :)


Egyébként nem, nem gondolkodom, sak néhány barátnőm hülyének néz, mondván "ha hisztik vannak, minek házasodni".


Hát, szerintem egy gyerek sokkal nagyobb kötöttség, mint egy papír.

2012. jan. 11. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!