Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennél a helyemben?

Hozzámennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a Párom, viszont a kapcsolatunkat ellenzi a családom, és az Ő családja is mivel Ő más származású és én is. Nagyon szeretnénk összeházasodni, de ismerem a családom és tudom, hogy ezt sosem bocsátanák meg nekem és Neki sem. Mit tegyek? nagyon szeretjük egymást.

Köszönöm a válaszokat

23/L és 25/F


2011. dec. 5. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
a szerelmen kívül mérlegelnék mást is, mert a szerelem elmúlik. Pl. van-e hol lakni, mire mentek önerőből.
2011. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Mióta vagytok együtt?Mióta éltek együtt?

Ismernek benneteket a másik családok, és úgy mondanak véleményt,vagy csak a származás miatt?

Igen,és majd megbékélnek a családok,hisz nem nekik kell együtt élni, hanem nektek!

2011. dec. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt nektek kell tudni hiszen felnőtt emberek vagytok és nem az anyuci apuci fog veletek élni....ezt nektek kell tudni hogy mennyire vagytok fontosak egymásnak és ki mit jelent a másiknak.
2011. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha a család miatt nem lesztek együtt, akkor azt idővel meg fogod bánni. Ha vége is lesz egyszer a szerelemnek, a család majd idővel biztos megbékél. :)
2011. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért, milyen származásúak vagytok?
2011. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy benne, hogy Ő a nagy Ő,akkor mindent bele. Nem a családodnak kell a pároddal élnie, hanem neked. Nem a családod boldogsága múlik a döntéseden, hanem a tiéd.

Ha számodra a származásotok beli különbség nem probléma, akkor ne foglalkozz vele. Majd megbékélnek.

2011. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a családom akarata ellenére összeköltöztem a párommal, jól megvagyunk. Anyukám viszonylag hamar megbékélt, apám, és a tesóm a mai napig nem beszélnek velem. Legalább kiderült, kire számíthat az ember igazán...
2011. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dorisz, nálatok a kokülönbség miatt.
2011. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*


korkülönbség

2011. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem írod,hogy együtt éltek-e és mióta?

Ha a más származás különböző kulturális,életviteli,erkölcsi különbséget,netán anyagit jelent,akkor nem házasodnék össze,csak hosszabb együttélés után.

Ha mind két család ellenzi,akkor érdemes elgondolkodni az okokon. A rózsaszín köd hamar elmúlik,és van akitől akkor is nehéz megszabadulni,ha akarnál.

Jól gondold meg,és ne siess a házassággal,és még véletlenül se legyen gyerek.

2011. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!