Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennél feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennél feleségül?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve ismerkedtünk meg.

Akkor nagyon szeretett volna elvenni feleségül.

Erre Anyám beszólt Neki, hogy az anyagiak miatt, mert Neki semmije, Anyámnak meg 6 ingatlana van.

Én nagyon féltem, mert első házasságomban majdnem 5 évig kellett váljak.

Aztán voltak dolgok, ami miatt nem mentem Hozzá, de azóta is együtt vagyunk.

Ő sajnos nem igazán tud kijönni az első Fiacskámmal, Aki 10 éves, de mivel a kapcsolatunk is bizonytalanná vált és megfenyegetett, hogy elpereli válás esetén a Lányunkat, én eltudtam intézni, hogy nincsen a 3 éves Lányunk se a nevén.

Ti mit tennétek, ha olyan embert szeretnétek, Aki nem érdemelné meg, de nem bírtok elszakadni Tőle???


Nem tudom, hogy az volna jó, ha hozzámennék és megnyugodna, akkor máshogy viselkedne???


De annyira sóher, hogy csak kettesben szeretne sima esküvőt is, pedig volt már Neki is igazi nagy lagzija is.


A Lányomat ebben az esetben a nevére iratnám, de egyébként csak úgy simán ráíratni nem merném, mert nem vagyok sajnos teljes biztonságban mellette.


Mióta a Lányunk megszületett, Párom egyszer sem hozta fel az esküvő témát.


Én még arra gondoltam, hogy lehet, hogy a magyar nyelvű papírok miatt kellett volna Neki, mert azóta sincsen magyar állampolgársága...


Azt is hallottam már tanácsként, hogy amikor a felesége lennék, nagyobb hatalmat érezne felettem és még így sem tudna viselkedni??


2010. ápr. 19. 23:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Arab a férjed? Bocs a kérdésért de az utolsó mondatodból valahogy erre asszociáltam. mellesleg az enyém az, szóval nem kárálni akarok. :)

De az alapján, amit itt olvastam: ne menj hozzá!

2010. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem arab, hanem erdélyi a még nem férjem.

Köszi, akkor ezzel nem nyugtatnám meg, hanem a saját életemet tenném még szomorúbbá??

2010. ápr. 19. 23:36
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Értem, még egyszer bocsi hogy megkérdeztem.

Hát amiket írtál, az übergáz, hogy nem vagy mellette biztonságban, meg azzal fenyeget hogy elperli a közös kislányt... na hát nekem ilyet merne mondani... miért nem érzed magad biztonságban? Anyagiak vagy más miatt? Ne kösd vle össze magad, képzeld el az évekig tartó hercehurcát ha esetleg vége...

2010. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

"Én még arra gondoltam, hogy lehet, hogy a magyar nyelvű papírok miatt kellett volna Neki, mert azóta sincsen magyar állampolgársága...


Azt is hallottam már tanácsként, hogy amikor a felesége lennék, nagyobb hatalmat érezne felettem és még így sem tudna viselkedni??"


Valószínű.

Ha nem bízol benne, miért mennél hozzá? Ha megbízhatatlan, akkor jobb, ha nem.

2010. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy "papírtól" nem nyugodna meg, sőt,talán úgy érezné,hogy most már akkor az övé vagy,azt csinálhat,amit akar.

Meg hát egy házasságnak nem az lenne a célja,hogy megnyugodjon valaki,hanem hogy szeretitek egymást,jó együtt, kitartotok jóban rosszban.


Ha már most úgy érzed,hogy nem vagy biztonságban mellette és nem mered ráíratni a lányotokat...akkor bizony itt valami nagy baj van, nem szabad hozzámenned, mert akkor bizony még nehezebben szabadulsz majd,ha valami balul sül el.

2010. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

Én hozzámennék! Sztem ez az egész történet olyan mint egy film :P


A Velem vagy nélküled jut róla eszembe (Bruce Willis & Michelle Pfeiffer )


Sztem érdemes lenne megnézned mielőtt döntesz :P


Sok sikert!

2010. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem film, ez a valós élet!

Nekem úgy tűnik hogy sodródsz kicsit az árral, mintha valamiféle pokol felé haladnál, bocsi ha tévedek!

Értem én, nem akarsz elszakadni tőle. Az érzelmek sokszór megmagyarázhatatlanok, de van egy bizonyos házassági szerződés, csak állj a sarkadra ha nem a magad érdekében akkor a gyerekeid érdekében légy erős, nehogy tényleg pokollá váljon az életed!

2010. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az èn fèrjem-de a baràtnőimtől ùgy hallom, hogy az övèk is- inkàbb csak abban vàltozott, hogy alàbbhagyott az udvarlàssal, előzèkenysèggel. Nem mondom, hogy kifordult önmagàból, vagy ilyesmi, de jobb sem lett.

Nèzd, ha ennyire bizonytalan minden, akkor talàn vàrj mèg nèhàny èvet, addigra talàn rendbejönnek a dolgaitok. Egyszerűbb vàrni az esküvővel, mint elvàlni.

2010. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
amíg nem veti fel megint a házasságot addig re ne piszkáld a témát.
2010. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék hozzá. Eleve nem igazán jön ki a fiaddal, ez is egy ellenérv. Fenyegetőzik, ami minősíti. Ez a papírok után sem változna. Ha eddig elvoltatok, akkor minek mennél hozzá???

Igen, helyes mások meglátása, uralkodna feletted. Ha neked ez tetszene is, a gyerekeidet nem teheted ki ennek.


Egyébként lehet, hogy a közös lányotok adta meg neki a biztonságérzetet, hisz ez már egy örök kötelék, akkor meg minek az esküvő.

2010. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!