Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzámennél feleségül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennél feleségül?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve ismerkedtünk meg.

Akkor nagyon szeretett volna elvenni feleségül.

Erre Anyám beszólt Neki, hogy az anyagiak miatt, mert Neki semmije, Anyámnak meg 6 ingatlana van.

Én nagyon féltem, mert első házasságomban majdnem 5 évig kellett váljak.

Aztán voltak dolgok, ami miatt nem mentem Hozzá, de azóta is együtt vagyunk.

Ő sajnos nem igazán tud kijönni az első Fiacskámmal, Aki 10 éves, de mivel a kapcsolatunk is bizonytalanná vált és megfenyegetett, hogy elpereli válás esetén a Lányunkat, én eltudtam intézni, hogy nincsen a 3 éves Lányunk se a nevén.

Ti mit tennétek, ha olyan embert szeretnétek, Aki nem érdemelné meg, de nem bírtok elszakadni Tőle???


Nem tudom, hogy az volna jó, ha hozzámennék és megnyugodna, akkor máshogy viselkedne???


De annyira sóher, hogy csak kettesben szeretne sima esküvőt is, pedig volt már Neki is igazi nagy lagzija is.


A Lányomat ebben az esetben a nevére iratnám, de egyébként csak úgy simán ráíratni nem merném, mert nem vagyok sajnos teljes biztonságban mellette.


Mióta a Lányunk megszületett, Párom egyszer sem hozta fel az esküvő témát.


Én még arra gondoltam, hogy lehet, hogy a magyar nyelvű papírok miatt kellett volna Neki, mert azóta sincsen magyar állampolgársága...


Azt is hallottam már tanácsként, hogy amikor a felesége lennék, nagyobb hatalmat érezne felettem és még így sem tudna viselkedni??


2010. ápr. 19. 23:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Társfüggőség, nekem is ez a mániám.


Téged szintén nagyon összezavart, be fogsz kattanni.


Vállald fel a tükör előtt és kérd szakember segítségét.


"Ráíratni, átíratni" kifejezés eleve abszurd, de 3 évesen minek variálni vele. Alapos okod volt a saját nevedre venni, maradjon is így.

2010. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Párterápiát javasolok, mediátor kell közétek.
2010. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy az volna jó, ha hozzámennék és megnyugodna, akkor máshogy viselkedne??? "


jaja máshogy, még szemetebb lenne


te mazochista vagy?

2010. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, ha az a célod, hogy tönkrevágjon lelkilg akkor házasodj össze vele, lehet még verni is fog téged is meg a gyerekeidet is.
2010. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A Lányomat ebben az esetben a nevére iratnám, de egyébként csak úgy simán ráíratni nem merném, mert nem vagyok sajnos teljes biztonságban mellette.

De azért összeházasodnál vele, gratulálok.

2010. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdésre a válasz az alapján, amit leírtál a leghatározottabban a nem.
2010. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!