Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi beszélgetésből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi beszélgetésből mit vonnátok le?

Figyelt kérdés

-Tudok cserélni meg még szabadságom is van. ;) akár el is mennék.:)

-Jó lenne :) csak itthon lakom még sajnos.

-Vagy találkozhatunk féluton :) akár.:) Nekem meg itthon a párom

-akkor kitalálunk valamit.:)

-Ha féluton talizunk, több időnk lesz egymásra.;)

-Az igaz.:)


2014. szept. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
60%
Nehogymàr az itteni hisztisek " ha màr van vàlàs hasznàljuk ki" unatkozò mondjàk meg, hogy jòl döntöttél e. Elég nagy taplòsàg kijelenteni ezt úgy, hogy egyik félt sem ismerjük.... Kérdezõ, te ismered õt, az idõ eldönti. Attòl, hogy van gyerek , nem az lesz az atyaúristen. A hisztit abba kell hagyni, nem a màsikon kell levezetni a feszkòt, a gyereket közösen akartàtok.
2014. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
60%

Az idő mindenre fényt derít. Ha meg kidobtad volna, azon gondolkodnál, nem kellett volna-e fordítva?

Rájössz/rájöttök idővel, mi a jó irány.

2014. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jól döntöttél, egyébként az itt válaszolók 98%-a így döntött volna a helyedben, akármit írjon is.

Ez a Ti nagy utolsó-esély mentetek, ami ha nem jön össze ne félj váltani és továbblépni.

Sok sikert!

2014. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
54%
jol dontottel szerintem. Meg a meglatasom szerint Te is jocskan bent voltal ebben a buliban, hogy igy alakult. Nem vagyunk egyformak, de engem csak egyszer kellene "eloknie" a felesegemnek.....
2014. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
60%
Jól döntöttél! Szerintem sem tette még meg, szóval adjatok egy esélyt magatoknak! Próbáljatok meg egymásra jobban odafigyelni!
2014. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim válasza:
74%
Szerintem is jól döntöttél. Az idő bizonyságot fog rá adni ezt hidd el. Viszont azt tartsd szerintem szem előtt, hogy a leírtak alapján neked is kell változtatnod, nem csak neki. Szerintem ha közösön, ugyanúgy akarjátok akkor sikerül ezen túljutnotok és újra tartalmas kapcsolat alakul ki. Tudom, hogy nehéz egy pici gyermek mellett romantikázni, de mégis próbálj meg valahogy rá időt szánni. Olyan percek kellenek, amikor csak TI vagytok. Ez lehet a gyerek elaltatása után is, egy üveg bor és nagy beszélgetések. Mi is így teszünk, csak most már úton a kistesó és a bor helyett grapefruitlé van :-) Majd írj fejleményt, én szurkolok :-)
2014. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem jól döntöttél. Most már mindenki képben van hogy miben hibázott és mit kell helyrehoznia. A kicsinek így esélyt adsz hogy kerek családban nevelkedjen.

Eszembe jutott egy hasonló szitu. Ott az nő "legjobb barátnője" volt a csábító. Nem jutottak el nagyobb hibáig, de az anyuka rájött hogy a barátnője mindig illatosan, talpig sminkben, vidáman állít be hozzájuk ő pedig azt sem tudja hogy a porrongyal szaladgáljon vagy a pelenkákkal, vagy babapürét készítsen.

Ő amikor rájött a barátnője szándékára megkérte hogy segítsen neki a kicsi körül.( Nem tudom hogy tudta megtenni, hogy nem megtépte vagy hasonló.)

A vége az lett hogy így ő is eljutott fodrászhoz, kozmetikushoz, és tudott programokat csinálni a férjével.A barátnő aki amúgy rokon is volt teljesen kifordult magából és szétesett a nagy segítségben.

2014. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:

Igen remélem sikerül.Én is beláttam,hogy rosszul viselkedtem.Most már 3 napja folyamatosan a kapcsolatunkról beszélünk.Mi nem volt jó,hogyan csináljuk jól stb.Közben arra is rájöttünk,hogy nagyon hiányoztunk egymásnak.Eltünt a törődés,és a gyengédség...

Remélem jó úton haladunk. Persze azért fáj a dolog,de ha rendeződik köztünk minden,akkor talán az elmúlik idővel. :)

2014. szept. 22. 21:16
 69/74 anonim ***** válasza:
60%
Az nagyon jó, hogy beszélgettek a kapcsolatotokról! Mindig maradjon is így! :) Sok boldogságot!
2014. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jól döntöttél, egy hosszú kapcsolatot gyerekkel nem lehet csak úgy a kukába dobni. Főleg ha beláttad hogy Te is hibáztál és mindketten hajlandóak vagytok változni.
2014. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!