Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi beszélgetésből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi beszélgetésből mit vonnátok le?

Figyelt kérdés

-Tudok cserélni meg még szabadságom is van. ;) akár el is mennék.:)

-Jó lenne :) csak itthon lakom még sajnos.

-Vagy találkozhatunk féluton :) akár.:) Nekem meg itthon a párom

-akkor kitalálunk valamit.:)

-Ha féluton talizunk, több időnk lesz egymásra.;)

-Az igaz.:)


2014. szept. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így. Kinyomtattam, letettem az asztalra, leültem és megvártam mit mond rá. Annyit mondott, hogy "nem vagyok hajlandó magyarázkodni, ha feldolgoztad, akkor majd eldöntjük, mi legyen." Másnap összecsomagoltam, egy hónappal később elváltunk. Neked jobbakat kívánok!
2014. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh , uristen tolem mit kapna!

Egy eletre megemlegetne a ferjed, lehet ezt igy is csinalni, de tolem jot biztos nem varhatna ezek utan.

A kommunikacio ugy latom nehezen megy neki inkabb felred.g . Gratula! Dobd ki ot!

2014. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már alszik a pici és az ágyban vagytok, akkor is mondhatod, nem kell fényes nappal asztalnál ülve beszélgetni erről. Tuti nem lesz álmos, ha megtudja, hogy lebukott. :)
2014. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:

Csináltam freemailt.Beregisztrálok a twwo-ra.Ma délután pedig elmegyek a barátnőmhöz a picivel,hogy legyen alkalma....

Már 9 éve együtt vagyunk,de ilyen még nem volt.Nem tudom mi lesz... :(

2014. szept. 19. 10:02
 25/74 anonim ***** válasza:
87%

Most akkor másodszor is leírom, mert elment a netem, szóval előre is bocs, ha kétszer megy át kicsit másképp megfogalmazva.

Szóval bevallom, sosem voltam egy prűd nőszemély,de mindig is undorodtam, ha kisgyerekes pasi kattant rám. Volt egy gyerek kori haverom, akivel mindig is rá voltunk kattanva egymásra, de valahogy sosem volt alkalom, hogy megtörténjen. Egyszer csak akkor keresett fel újra, amikor a felesége épp otthon volt a picivel. Mondanom sem kell, hogy abszolút elment a kedvem tőle, pedig sok évig vártam rá. Viszont arra jó volt az eset, hogy sokat megtudtam tőle, amivel esetleg neked is segíthetek.

Azt vettem észre nála, hogy szereti a feleségét és abszolút nem tervezett hosszú távra idegennel, de megrémült az apaságtól. De nem csak az apaságtól, hanem attól is, hogy nem tud magával mit kezdeni, amíg a feleség otthon van a picivel. A nőnek nincs kedve, ideje, libidója stb. Alapból Ő nem ilyen, de akkor meg volt őrülve, nem csak értem, hanem az elmesélése alapján más csajoktól is a munkahelyén. Azt mondta, hogy úgy érzi, most Ő nem férfi, attól fél, hogy már nem néznek rá úgy a nők, mint amikor még nem volt apa, mert félnek tőle.

Nekem ez felnyitotta a szemem én pedig felnyitottam az Ő szemét.

És tudod mit mondott erre, amikor lehordtam és ezt elmondtam neki? Csak ennyit, hogy "igazad van".

Azután leállt, soha többet nem írt, de fent van a facebook-omon és látom hogy boldog a családjával, osztja orrba-szájba a családi fotókat. Büszke vagyok magamra, hogy közrejátszottam abban, hogy így alakuljon.

Neked is azt tanácsolom, hogy ne kezdj el magánnyomozásba kezdeni, hanem ülj le és beszéld meg vele, hogy mi a probléma, miért érzi úgy, hogy erre szüksége van. Mondd el neki, hogy lebukott, értesd meg vele, hogy ez nem megoldás.

2014. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
89%
A 25-ös kifogástalanul leírta a hátterét a dolognak én is voltam a szituációban, csak a másik oldalon. Sokat segített, hogy olyan hobbit kerestem, ami jobban lekötötte az energiáimat.
2014. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
sajnálom kérdező, remélem megírod, hogy mik voltak a továbbiakban. :(
2014. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:

Valamiért nem is enged regisztrálni a twoo.Azért a mi picink már 21hós,szóval nem az apaság miatt van ez...szerintem.

Nem rudom,most kavarognak bennem a gondolatok.Úgy gondolom nem csalt meg,de nem áll messze tőle.Nem tudom tényleg meg tudná-e tenni...ismerem...Másik percbe meg egyszerűen már nem is tudom kivel élek együtt,vajon miről nem tudok még?

Ha meg is beszéljük,nem tudom tudom -e ezeket félretenni...megbizni benne stb..

2014. szept. 19. 10:45
 29/74 anonim ***** válasza:
63%

A lényeg hogy fejben dönsd el hogy mit szeretnél hogy a szerint tudd alakítani az eseményeket:

1. megoldás: Bosszú. Ebből bármi lehet.

2. megoldás: Megtartani a párod és boldog családként létezni tovább.


Nem érdemes a két megoldás közt ugrálni mert sosem tudod hogy mire mi lesz a reakciója. Ha cirkuszolsz lehet hogy fogja a bőröndjét és lelép egy ribihez.

Szembesíteni jó őt azzal hogy lebukott, de megalázni a további közös életetek érdekében nem szabad.( A nőt le lehet alázni, az nem gond) A lényeg hogy maradj higgadt és keressetek közös megoldást.

Lehet hogy csak több közös kiruccanásra lenne szükségetek.

2014. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon poénosnak tűnik a bosszú gondolata. Felregelni, kamu néven írogatni, stb, stb. Csak bele gondoltál már abba, hogy mi sülhet ki ebből? Nem jobb a nyílt egyenes út? Kérdezd meg tőle, hogy miért, mi a baj. Ha van jövője a kapcsolatnak akkor meg tudjátok beszélni. Itt nem arról van szó, hogy te vagy a párod min megy át. Itt egy gyerek jövője a tét. Feszültséggel, gondokkal teli családban kell felnőnie, esetleg egy csonka családban ahol csak néha, vagy soha nem láthatja az apját, vagy egy olyan családban, ahol vannak ugyan gondok, de a két fél értelmesen meg tudja oldani.

Szóval tedd félre a büszkeséged és a családod, a gyerek érdekeit tartsd szem előtt. A szülői szerep erről is szól.

2014. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!