Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi beszélgetésből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi beszélgetésből mit vonnátok le?

Figyelt kérdés

-Tudok cserélni meg még szabadságom is van. ;) akár el is mennék.:)

-Jó lenne :) csak itthon lakom még sajnos.

-Vagy találkozhatunk féluton :) akár.:) Nekem meg itthon a párom

-akkor kitalálunk valamit.:)

-Ha féluton talizunk, több időnk lesz egymásra.;)

-Az igaz.:)


2014. szept. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:

Igen belegondoltam.Durva vége lenne.

Ma hazajön és beszélek vele.Csak a picit jó lenne,ha rá tudnánk bizni valakire.

Biztos meg tudjuk beszélni...hajlani fog rá,hogy jó irányba menyjünk tovább.Ismerem annyira.Vagyis azt hiszem.Az már más kérdés,hogy nagyon fáj a dolog,és hogy ezekután tudok-e úgy rá nézni.Mert most jelen pillanatban az jár a gondolataimba,hogy másik nővel akart lenni,és így most ha hozzám ér,azt fogom gondolni...Na meg ki tudja,hogy hogyan is fog vagy akar hozzámérni.Az sem mindegy.Ha csak elvagyunk egymás mellett,mint pl.két testvér,akkor inkább nem kérek belőle...Imádjuk a picit,neki csak is a legjobbat akarom!

2014. szept. 19. 11:59
 32/74 anonim ***** válasza:
72%

Hat olvasva a kommenteket, nem csoda, hogy ennyi viszaj, haboruskodas van a vilagban. Most miert kell egybol kizarolag a bosszun gondolkodni? Mint az ovodaban...

A ket utolso kommentel ertek egyet, nem is akarom ragozni.

2014. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd a bosszút, gyerekes és általában többet árt, mint használ. Előtted az egész délután, Szépen összepakolod a cuccait és kiteszed az ajtóba. Este mikor hazaér és meglátja pontosan tudni fogja, hogy miért.

Nem is értem hogyan írhatjátok, hogy maradjon vele. Ez a pasi átverte, megcsalta, ennél jobban nem nagyon lehet megalázni egy nőt. Én mindenesetre nem tudnék ezek után még csak hozzáérni sem, nem hogy vele élni.

A gyerek miatt együtt maradni meg a legnagyobb hülyeség a világon. Miért is lenne jobb egy csatatéren lakni, mint mondjuk csak anyuval, de nyugiban?

2014. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
37%

Én estére odahívnám a kiscsajt is (a férjed nevében). Beszéljétek meg hármasban, ne bízd a férjedre, hogy majd lezárja vele a kapcsolatot.

A gyerek legyen veled,, egyrészt ,mert egyből lelkiismeret furdalást okoz aa félrejáróknak, másrészt már a rá való tekintettel is nyugodtan, higgadtan kell majd beszélnetek

2014. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne adjatok már ilyen baromságokat tanácsnak, hogy hívja oda a 3.at az elbeszélgetésre a férje nevében!

Persze mert aztán qrva nyugodtan lehetne beszélni: a feleség, a férj és a szerető, nékésen teázgatnak és megbeszélik, hogy hogyan tovább??? Még viccnek is rossz!

A kérdező majd megbeszéli a férjével és eldöntik!

2014. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:

Most már tényleg nem tudom mit tegyek.

Az mondjuk még nem biztos,hogy megcsalt.Az a biztos,hogy üzenget dolgokat.Szerintem odáig még nem jutott el a dolog.Ez 13.-ai bejegyzés.Előtte nem volt ilyen.És a találka megbeszélése zajlott le közöttük.Szóval még odáig nem jutottak el.Egy hét telt el azóta,de újabb iromány még nem volt.(Gondolom a munka stb miatt,valószínű ma vagy holnap folytatódna...)

2014. szept. 19. 12:47
 37/74 anonim ***** válasza:
100%
Várom a fejleményeket. Én tuti elválnék.
2014. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj bosszút állni, semmi értelme. Én a helyedben kinyomtatnám a beszélgetést, ott hagynám az asztalon és elcuccolnék. Hagyj magadnak időt gondolkodni. Az ne legyen visszatartó erő, hogy jó apa. Nem ezt kell látnia egy gyereknek, nem hülye ő sem, rá fog jönni később. Olyanokra meg ne hallgass mint a 29. válaszoló. Ha elköltözik a ribizlijéhez, örülj neki mert könnyen megszabadultál tőle. Számomra a megcsalásra nincs kifogás. Valaki írta, hogy megijedt az apaságtól és azonnal más nőhöz rohan, szánalmas...
2014. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
100%
Huh, kemény dió, sajnálom. 30 évesen a nő otthon lakik? Érdekes...de amúgy is meg van a véleményem róla, hisz tudatában van, hogy a pasinak van párja és még sem zavarja. A férjedről meg már ne is beszéljünk.... Nos szerintem drasztikusan lépnék fel, ilyenkor úgy gondolom egy józanitó pofonra van szükség, persze csak képletesen. A kicsit rábiznám valakire és pár cuccot össze készitenék neki is és magamnak is. Én képtelen lennék estig várni. Valahogy igy kezdeném: "Édesem, arra gondoltam, hogy kicsit beszélgethetnénk, mert mióta szülők lettünk kevesebb idő jut egymásra és szeretném tudni, hogy eseleg van-e olyan dolog a kapcsolatunkban, amivel elégedetlen vagy esetleg szeretnél változtatni valamin? Biztos vagyok benne, hogy a válasza az lesz, hogy nincs semmi, csak sok a munka blabla...na és itt kell az arcába tolni a kinyomtatott beszélgetést és közölni, hogy akkor ez mégis mi? Miért nem akar veled a gondjairól beszélni? Elvesztetted a beléje vetett bizalmad, csalódtál benne, mint társ, mint apa. Fogod magad és elmész a gyerekkel pár napra gondolkodni. Megkérném, hogy gondolkodjon Ő is, hogy mit akar az élettől....Együtt megoldani a problémákat és összetartani a családotokat vagy válást? Ha mégis elkezdene beszélgetni arról, hogy mi a problémája, mi nem jó neki stb. akkor is előszedném a kinyomtatott papirokat és rákérdeznék a dologra természetesen, viszont megpróbálnám higgadtan megbeszélni, ha kell az egész estét erre forditani, aztán úgy is meglátnád a férjed hozzáállását is. Biztos tudod miilyen az, amikor őszintén beszél...de ha csak halandzsázik akkor lépj le. Én ezt tenném azt hiszem, de baromi nehéz lehet, drukkolok!
2014. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Qcy: szerintem az a szánalmas, hogy egy nő megteszi ezt egy nő társával. Nagyon jól tudjuk, hogy egy férfi csak próbálkozik, de a nő dönt, hogy belemegy -e bármibe vagy sem. Már ha egy kiegyensúlyozott nőről beszélünk. A sérültek belemennek mindenbe.

A másik: símán el tudom képzelni, hogy szociálisan nem voltak mintái a férjnek és vannak dolgok, amit nem tud kezelni, vagy számunkra elferdülten kezel.


Kedves Kérdező: én egyszer egy olyan szituba kerültem, hogy egy társaságban mászott rá egy lány a páromra, akinek ez igencsak imponált és flörtölt vele. Ezután elmagyaráztam neki, hogy nem vagyok sem hülye, sem vak, mi is így jöttünk össze. Azt is elmondtam, hogy nekem ez nagyon rosszul esett, illetve megalázva és semmibe véve éreztem magam. Jeleztem neki, hogy egy kapcsolatban, ha szeretjük és tiszteljük a másikat, nem hozzuk ilyen helyzetbe, és döntse el, hogy tud -e eszerint élni, mert én akár abban a pillanatban hajlandó vagyok szétmenni tőle, ha erre nem képes. Meglepődött, elgondolkodott és látszott rajta, hogy hirtelen az én nyugodt, de általa támadhatatlan hozzáállásommal sem tud mit kezdeni. Mondjuk ő szinte egyedül nevelkedett, szóval nem volt aki elmagyarázza neki az élet dolgait. Azóta nincs ilyen problémánk.


Szerintem próbálj meg megnyugodni (tudom, baromi nehéz) és ha már tudod higgadtan kezelni a dolgot, akkor beszélni vele. Akár ma este megemlítheted neki, hogy láttál egy beszélgetést, most nem akarsz és tudsz róla beszélni, de néhány nap múlva szeretnél. Persze ezt Te érzed, hogyan lenne a legjobb, Te ismered a férjed.

2014. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!