Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi beszélgetésből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi beszélgetésből mit vonnátok le?

Figyelt kérdés

-Tudok cserélni meg még szabadságom is van. ;) akár el is mennék.:)

-Jó lenne :) csak itthon lakom még sajnos.

-Vagy találkozhatunk féluton :) akár.:) Nekem meg itthon a párom

-akkor kitalálunk valamit.:)

-Ha féluton talizunk, több időnk lesz egymásra.;)

-Az igaz.:)


2014. szept. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
jaj! úgy értem flörtöléssel jöttünk össze, nem mástól szedtem el a barátom!
2014. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyre rosszabbul érzem magam.

Iszonyatosan csalódtam benne.Soha nem gondoltam,hogy képes ilyesmire...még ha még nem is csalt meg,akkor is hogy lehetett képes,hogy eddig is elmenyjen?Hogy tud így a szemembe nézni?

9 éve vagyunk együtt,igen kevesebb idő jut egymásra mióta megvan a pici,de szoktunk beszélgetni,és azt hittem mindent meg is beszélünk...

2014. szept. 19. 14:22
 43/74 anonim ***** válasza:

Kedves 40.es válaszoló!

Egy szóval nem mondtam, hogy az a nő nem szánalmas aki tudja, hogy párja és pláne gyereke van az illető férfinek és rá hajt, de attól mert valakinek nem volt rendes családja attól még gerince lehet. Ez csak kifogás.

Sokszor sajnos az van, hogy ezek a "férfiak" elmenekülnek a szeretőjükhöz csak amikor annak sem kellenek akkor sunnyognak vissza a párjukhoz előadva a nagy megbánós dumát.

Egyébként van hova menned? Van munkád? Mert ezek lehetnek visszatartó tényezők.

2014. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
A sok tanács, tipp közül melyiket választottad? Mit fogsz tenni? Mindenképp ird meg hogy alakult a dolog.
2014. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem találkoztak még sosem, tehát megcsalás nem történt.

Ezt abból gondolom, hogy mindketten felvázolták a lehetőségeket, "otthon lakom", meg "otthon van a párom"...

Szerintem az első randi szervezését csípted el.

2014. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok a picivel.Szóval munkám nincs.Anyukámhoz mehetek,de nem szivesen megyek oda,mert nem tudunk együtt élni...

Ha szünetet is fogunk tartani,kirakom.Menyjen ő az anyukájához...

Amugy ma este megkérdezem tőle,hogy mit gondol a kapcsolatunkról....elbeszélgetek vele...aztán az orra alá dugom a beszélgetésüket...

2014. szept. 19. 15:02
 47/74 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy még nem csalt meg, de nagyon úgy néz ki,arra készült....:(

Tényleg ideje egy komoly elbeszélgetésnek.Kérdezz rá, mi is akar lenni.Pár napra elküldheted az anyjához, gondolkodni...döntse el ,mi a fontosabb neki, te,és a gyerek, vagy a nőkkel való flörtölés....


Legalább tudni fogod, abból,hogy reagál, mennyire komoly a dolog, tagadja, kimagyarázza, vagy elmondja őszintén, mi a baj,amiért másnál keres boldogságot...

Ne feltétlen váláson gondolkodj rögtön, bármit is tanácsolnak.

46/nő,(

akit már csaltak meg,és nem vált el,és nem bánta meg...)

2014. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim válasza:
100%

Szia! Gondolom hamarosan átestek a beszélgetésen. Sajnos ez nem jó "jel" a kapcsolatotokra nézve. Tapasztalatból ismerem mit élhetsz most át. Sajnos én is találtam az exemnél ilyen beszélgetéseket, sőt sms-eket is. Borzalmas volt. Azt a hibát követtem el, hogy az első felindulásomban "neki estem". Mivel a dühtől gondolkozni és nagyon felfogni sem tudtam a történéseket simán beetetett a sok kamu dumával. pl. megengedte az egyik haverjának hogy használja a gépet/telefont stb... Ragaszkodtam hozzá és elhittem. (Jesszus mekkora hülye voltam)

Aztán 1év múlva, megelégeltem az embert és léptem. Hálát adok az Égnek.

Visszagondolva csomó jel volt amit az ember egyszerűen nem tud észre venni. Ezt olyan igazságtalannak éreztem. Ennek már 4 éve, csomó apró részletet összeraktam már és tulajdonképpen végig csalt.

Remélem, valóban nem jutott el a férjed még addig és visszatudja magában fordítani ezt a folyamatot, de ha nem látsz rá kellő akaratot tőle, ne kínozd magad.

Hozzá tenném, hogy egy 3 hónapos babával hagytam el az exem, azóta sem néz ránk. Ami nem baj, mert férjhez mentem és a gyermekemnek tökéletes Apukája van.

Fel a fejjel és kérlek írd meg mi lett az eredmény.

2014. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
Ha tudod valahogy mentsd le a beszélgetéseket. Utána pedig nyíltan told a párod arcába a dolgot. Nem érdemes itt titokban irkálni a csajoknak meg ilyenek. Addig is csak emészted magad, a csaj meg azt ír amit akar. Amúgy is a párodra kell haragudnod nem a csajokra.
2014. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
Szerintem már elmondta mindenki, mi legyen, én csak azért írok, hogy követni tudjam, hogy mi lesz este, ha beszéltetek.
2014. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!