Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi beszélgetésből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi beszélgetésből mit vonnátok le?

Figyelt kérdés

-Tudok cserélni meg még szabadságom is van. ;) akár el is mennék.:)

-Jó lenne :) csak itthon lakom még sajnos.

-Vagy találkozhatunk féluton :) akár.:) Nekem meg itthon a párom

-akkor kitalálunk valamit.:)

-Ha féluton talizunk, több időnk lesz egymásra.;)

-Az igaz.:)


2014. szept. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Én ahogy ismerem magam, annyira fel tudom magam húzni, hogy simán írnék erre a kis beszélgetésre egy választ a csajnak is, hogy bocsi, de a férjem lebukott, úgyhogy a találkátok elmarad. Csak hogy ő is tudja, hogy nem vagy hülye és tudsz mindenről.

2014. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
100%
* bocsi ,kicsit félreértelmeztem ,azt hittem ez a mondat a párod szájából hangzott ,de a véleményemen nem nem változtat ,szitu ugyanaz .Megcsal ,találkát szervez a hátad mögött !
2014. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

A nevét gondolom tudod a csajnak (a keresztnevét, vagy a nick nevét, amivel a beszélgetésben szerepelt.)

Este ülj le a párod elé és kérdez meg, hogy ki az az X.Y? Ha azt mondja, hogy nem ismeri, mondd el neki, hogy láttad a beszélgetést, idézz belőle neki.


Ne tűrd, hogy a hátad mögött csináljon belőled hülyét.

2014. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy régi beszélgetés vagy friss? Esetleg valaki vigyázhatna a kicsire, és te "meglepiből" követhetéd vagy elémehetnél közös programot csinálni...
2014. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%
Neeem .. ez bosszút kíván !! Én a helyedben még nem szólnék .. Esküszöm regisztrálnék arra az oldalra ,más névvel ,profillal és felvenném vele a kapcsolatot .. egy darabig húznám neki a mézes madzagot ,majd megdumálnék vele egy randit ,elmennék a találkára és na ott borítanám a bilit !!!
2014. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
91%
Egy munkatársam is volt hasonló helyzetben. Az iwiw-en látta meg hogy a férje kivel beszélt meg találkát. Bosszúból a kiscsajt címével és az otthoni telefonszámával fölrakta egy k.rvákat közvetítő oldalra. A lány nagymamájának és szüleinek nagy megrökönyödésére érkeztek az érdeklődők. Bár nem hiszem hogy a saját életében ezzel megoldott valamit.
2014. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
86%
Az tény, hogy nem szép dolog más bejelentkezésében kutakodni, de az is tény, hogy ez a beszélgetés nagyobb gerinctelenség. Szóval szerinte mondd el neki, hogy rossz érzésed volt, és sajnos csúnya dologra szántad rá magad, olvasgattad az üzeneteit, és beigazolódott a rossz érzésed.
2014. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen ezek mind járnak a fejemben.Hogy pl. beregisztrálok,és mint egy osmeretlen csaj beszélgetek vele.De addig?Nem tudok sajnos megjátszni mindennapokat,miközben ezt tudom,és fáj...meg annak tényleg biztos durva vége lenne.A picit nem tudjuk senkire bizni.Azért sem tudunk leülni rendesen beszélni....Amúgy apaként nagyon jó apa.Velem is rendes,csak valahogy mégsem olyan amilyennek szeretném.Már nem "teper "utánam,és ez is fáj.Nem simogat stb.Azért is kezdtem el utána nézni...!Az tény,hogy a pici miatt nincs időnk szinte semmire,de akkor is...!Már az a tudat hogy más csajjal próbálkozik,nálam egyenlő megcsalással...Amúgy az a csaj messze lakik,és 30körüli...
2014. szept. 19. 09:23
 19/74 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, ezt írnám a férjemnek: elmentünk a gyerekkel, jöhettek a lakásunkra.
2014. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
74%
Szuper ,amit a 15 .-ös javasol ,én tuti megcsinálnám . :P Még ma regelnék és írnék neki a helyedben ,olyat képet raknék profilnak ,amire tuti ráharap . Nem kellene sokáig húznod a dolgot .. Célozgass a párodnak ,hogy programod lenne barátnőddel (babástól akár ) ,lényeg,hogy érezze ,hogy tiszta a levegő ! Légy okos .. időzítsd úgy ,hogy klappoljon minden . Ha tényleg másra (is)vágyik a párod ,akkor ezt a bombát egy héten (napokon!)belül robbantani lehetne . Az,hogy ,az a nő távolabb lakik ,nem jelent semmit .. ha akarnak úgyis találkoznak ,a kora ,hogy 30 éves ,megint nem ,hiszen nagyon sok nő akkor virágzik igazán .Szóval én is azt javaslom ,vesd be magad ,szivasd meg ;-) !!!
2014. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!