Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az alábbi beszélgetésből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi beszélgetésből mit vonnátok le?

Figyelt kérdés

-Tudok cserélni meg még szabadságom is van. ;) akár el is mennék.:)

-Jó lenne :) csak itthon lakom még sajnos.

-Vagy találkozhatunk féluton :) akár.:) Nekem meg itthon a párom

-akkor kitalálunk valamit.:)

-Ha féluton talizunk, több időnk lesz egymásra.;)

-Az igaz.:)


2014. szept. 19. 08:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

Valami készülődik, vagy már folyamatban, pl. egy megcsalás.

Te ki vagy a történetben?

Úgy érzem az a bizonyos otthon lévő pár vagy sajnos...

2014. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Igen sajnos.Már megesz a fene.Ez 13.-ai bejegyzés azóta nem volt semmi.Épp tegnap este szerettem volna beszélgetni a kapcsolatunkról a párommal,de nem sikerült,mert mire elaludt a pici,párom is elaludt.Erre véletlenül erre a beszélgetésre bukkantam.Mit tegyek?Most ment el dolgozni.Előhozzam ezt este,vagy várjak?AKKOR ez tuti nem csak valami félreértés volt?A párom irta azt,hogy "ha féluton talizunk több időnk lesz EGYMÁSRA" (Leöntöttek forróvizzel amikor ezt olvastam.
2014. szept. 19. 08:57
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Dugò-òra megbeszélés..... màr ha a két illetõ ellenkezõ nemû.
2014. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Ez tuti, hogy az...

A kiscsaj is titkolózik otthon, oda nem tudnak menni,

a pasinál ott vagy te, oda megint nem mehetnek.

Egyikőjükhöz se tudnak menni, de még szabadságot is venne ki a párod, és titokban keresik az időt egymásra.

Itt nem lehet másra gondolni sajnos :(


Babátok is van? Nah ez a nem semmi! Hát nem tudom mi legyen,

2014. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy találka megbeszélése.

Természetesen már ma este beszéld meg vele, ha hazajön a munkából.

Jobb ha tudja, hogy tudod és nem csinálhat belőled hülyét a hátad mögött.

De kivel találkozhat? Valami kislánnyal, hogy még otthon lakik? :S

Gáz! Sajnálom, nagyon rossz lehet ilyenre találni. :(

2014. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
75%

Még mindig 1-es.


Az első gondolat az lenne, hogy elmondod a párodnak, nem is tudom, hogyan lehetne ezt kicsit kijátszani, hogy teperjen utánad, mert ha ennyire letojt téged és a kicsit is, ott már gond van.

Vond kérdőre és dobd ki, és megmondhatod neki, hogy a gyerekről a szemét is leveheti, mert az ilyen nem apa!


Tudom, nehéz lesz, de egy ilyen ember mellett kár megmaradnod.


Ha segítséget kérsz még, szólj! :)

2014. szept. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
100%

Kefélni ment a párod!

De erre gondolom te is rájöttél.

2014. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
77%

Jajj. :/ Nagyon sajnálom. Talán még van egy kis esély, hogy nem történt semmi, és még leülhettek beszélgetni. Mi lenne, ha valakire rábíznád a kicsit ma délután-estére, mire hazaér a párod? Üljetek le, beszéljétek át. maradj nyugodt, kérdezd meg, mi bántja, és ő rendbe akarja e hozni. Mondd el, hogy ez téged nagyon bánt, és szeretnéd, ha boldogok lennétek mind a ketten, de egyedül nem tehetsz semmit, ha ő nem akarja. Talán még van remény.

Én neked drukkolok. Voltam/vagyok a helyzetedben, időben elkaptam a dolgot, leültünk, megbeszéltük. Kiderült, hogy nem is igazán maga a megcsalás volt a dolog mozgatórugója, csak találkozott volna a csajjal, beszélgetni, kávézni. (Vagy elhiszem, vagy nem, ez már az én dolgom, de tény, hogy akármi is lehetett volna abból a kávéból, és ez valljuk be, felettébb nyugtalanító.)

Az óta nem csinált ilyet, viszont továbbra is beszélget online más nőkkel, ami megint csak nem éppen önbizalom növelő... Majd lesz valahogy.

Ha beszélsz vele, azért írd meg, hogy mi történt. :) Sok sikert!

2014. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:

Igen van.

Ezt a twoo oldalon találtam.Egy csomó csaj van bejelölve neki,és nagyon soknak irt is.Júliusi hónappal kezdődően.Hát nagyon ki vagyok.Nagyon megalázva érzem magam.A csaj egyépként nem a városban lakik.Gondoltam arra is, hogy irok neki,a párom nevében,mert nem tudom megnyitni az előző beszélgetéseiket...Hátha kiderül valami...De lehet,hogy mindegy is! Nem tudom mit tegyek.

2014. szept. 19. 09:05
 10/74 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Ez teljesen egyértelmű ,ezt nem lehet kimagyarázni .99,9 % ,hogy megcsalás van a háttérben :S !" - Itthon lakom még (!) sajnos (!) " <-- nem semmi ez a mondat sem . Nagyon sajnálom kérdező ,de én erre semmi vígasztalót nem tudok mondani ,a leírtak önmagukért beszélnek .
2014. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!