Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem van a baj, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért egy félrelépést nem bocsájtottam meg?

Figyelt kérdés

12 évig éltünk együtt, állítólag "csak" egyszer csalt meg.

Ez is úgy derült ki, hogy a használt gumi csomagolását a farzsebében felejtette, ami mosásnál a kezembe került.

Rákérdeztem, először tagadta, de a végén bevallotta. Nagyon dühös lettem, másnap már a bíróságon álltam a papírokkal és nem bánom azóta se.Ő visszaköltözött az anyjához.

Most az egész család ellenem van. Egyfolytában hívogatnak, hogy fogadjam vissza. A gyerekeknek apa kell, egy nőnek meg kell bocsájtani az ilyet, stb...

Sokan gondolják ezt így? Engem nem vinne rá semmi, hogy még egyszer mellé feküdjek, megcsókoljam, vagy megöleljem.

Rosszul gondolom? Én vagyok a génhibás?

Kérdeztem tőle, hogy miért csinálta, azt mondja, hogy nem tudja.

2 gyerekünk van, 3-5 évesek.

39 N



2014. szept. 10. 23:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jól tetted. Ha mindenkiben (főleg nőkben)lenne manapság ennyi gerinc és bátorság, akkor más lenne ez a világ!
2014. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ha megbocsájtasz neki, akkor tudni fogja, hogy szabad a vásár. Keress egy másikat.
2014. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!