Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem van a baj, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért egy félrelépést nem bocsájtottam meg?

Figyelt kérdés

12 évig éltünk együtt, állítólag "csak" egyszer csalt meg.

Ez is úgy derült ki, hogy a használt gumi csomagolását a farzsebében felejtette, ami mosásnál a kezembe került.

Rákérdeztem, először tagadta, de a végén bevallotta. Nagyon dühös lettem, másnap már a bíróságon álltam a papírokkal és nem bánom azóta se.Ő visszaköltözött az anyjához.

Most az egész család ellenem van. Egyfolytában hívogatnak, hogy fogadjam vissza. A gyerekeknek apa kell, egy nőnek meg kell bocsájtani az ilyet, stb...

Sokan gondolják ezt így? Engem nem vinne rá semmi, hogy még egyszer mellé feküdjek, megcsókoljam, vagy megöleljem.

Rosszul gondolom? Én vagyok a génhibás?

Kérdeztem tőle, hogy miért csinálta, azt mondja, hogy nem tudja.

2 gyerekünk van, 3-5 évesek.

39 N



2014. szept. 10. 23:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%

Nem veled van a baj. Jól tetted.


És még véletlenül se hidd, hogy csak egyszer csalt meg, csak 1x bukott le.

2014. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
kicsit hirtelen volt...de van idő a tárgyalásig...érthető a dühöd...a gyereknek apa kell, de ez nem azt jelenti hogy minden áron, ha beledöglesz is apával Neked együtt kell élned...senkinek semmi köze hozzá, hogy mit bocsátasz meg...ez a Te/Ti dolgotok...megcsalás lenyelése marha nehéz...és ki tudja idővel még mi fog kiderülni...
2014. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Jót tetted!!
2014. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Ne érdekeljen más mit gondol csak az számít, hogy te így érzel jogosan és fogadják el a helyzetet amit nem te teremtettél elő hanem a férjed amikor rosszúl döntött.
2014. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%

ha még tudnád őt szeretni ezután, akkor még lehetne jó a házasságotok, de ha nem, akkor nincs mit erőltetni.

Én szerintem adnék még neki esélyt, ha a férjem ilyet csinálna, de az biztos, hogy sokmindenen változtatni kellene. Harmadik esélye már nem lenne...


Egy ismerősöm visszafogadta a férjét, ott is volt több gyerek is. De ott a feleség is belátta, hogy bár ő nem lépett félre, mint a férj, de ő is hibás volt abban, hogy a férjével eltávolodtak egymástól, aztán nagy huza-vona után együtt maradtak. Ez pár éve volt, azóta úgy tűnik, hogy boldogok.

2014. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is csak 1x bukott le azért csak azt az egyet vallota be.Különben is ha egyszer megcsal töbször is megfog.Sajnálom :(
2014. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5. De mi nem távolodtunk el egymástól, nem lettem sárkány.

Egyszerűen nem tudta megindokolni, hogy miért csinálta.

Megbánást nem láttam rajta, csak frusztrációt, mert lebukott.

Igazatok lehet, valószínűleg többször is megtette, csak nem bukott le. Ha ebbe belegondolok, a hányinger kap el.

2014. szept. 10. 23:51
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
a félrekúrást nem is lehet legyen az férfi vagy nő
2014. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Igazából megbocsátani lehet, még ezt is. Ami viszont a rosszabb: elfelejteni nem lehet. Jól tetted, amit tettél.
2014. szept. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést.


A családomtól már megkaptam, hogy dilinyós vagyok. :(

2014. szept. 11. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!