Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem van a baj, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért egy félrelépést nem bocsájtottam meg?

Figyelt kérdés

12 évig éltünk együtt, állítólag "csak" egyszer csalt meg.

Ez is úgy derült ki, hogy a használt gumi csomagolását a farzsebében felejtette, ami mosásnál a kezembe került.

Rákérdeztem, először tagadta, de a végén bevallotta. Nagyon dühös lettem, másnap már a bíróságon álltam a papírokkal és nem bánom azóta se.Ő visszaköltözött az anyjához.

Most az egész család ellenem van. Egyfolytában hívogatnak, hogy fogadjam vissza. A gyerekeknek apa kell, egy nőnek meg kell bocsájtani az ilyet, stb...

Sokan gondolják ezt így? Engem nem vinne rá semmi, hogy még egyszer mellé feküdjek, megcsókoljam, vagy megöleljem.

Rosszul gondolom? Én vagyok a génhibás?

Kérdeztem tőle, hogy miért csinálta, azt mondja, hogy nem tudja.

2 gyerekünk van, 3-5 évesek.

39 N



2014. szept. 10. 23:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted.

te érzed, hogy mit kell tenned, te vagy benne.

nem a családodnak kellene egy olyan férfi mellé befeküdni az ágyba, akitől undorodnak, hanem neked.


nekem az egyik volt barátom tisztára hasonló módon bukott le, és én sem tudtam elképzelni, hogy még egy pár legyünk. egyszerűen képtelenség volt, azonnal éreztem, hogy mi a helyes.

soha nem bántam meg a döntésemet.

2014. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a családod el sem tudja képzelni, mi lesz ezután, de majd belenyugszanak.

Nem lennék képes én sem arra, hogy jópofával lenyeljem ezt.

Arra sem voltam képes, amikor elküldtem 6 év után az exem és abban a fél évben volt neki barátnője, kibékültünk, megbántam a szakítást is, de nem tudtam lenyomni a torkomon a másik lányt, pedig az nem is megcsalás volt, vagy hazugság. Elváltak végleg az útjaink.

2014. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a dolog eltört benned valamit végleg - márpedig elzört, hiszen írtad, hogy nem tudnál mellé feküdni - akkor igenis jól tetted. Rengeteg ember fél az új dolgoktól, azt hiszi, hogy 30 felett X gyerekkel már nem tudná előlről kezdeni az ismerkedést és inkább marad a megszokottnál, félelemből. Én a helyedben nagyon büszke lennék magamra, hogy meg mertem ezt lépni.
2014. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Vree ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a családodat. Mit képzelnek, hogy hogy' működik ez? Talán a férjed olyan remek parti, hogy neki mindent szabad és mindent el kell nézni? Ehhez minimum milliomosnak kellene lennie neki, meg persze hogy benned nem kéne legyen semmi önbecsülés.
2014. szept. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Vree!

Nem tetszik nekik, hogy van önbecsülésem.

Ha a férjem milliomos lenne, az sem tartana vissza a válástól, mert nem a pénze kellett volna, hanem a hűsége.



Köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 11. 01:39
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van! Nem is értem azokat, akik téged támadnak. A gyereknek apa kell, persze, de ez apukának kellett volna a szeme előtt lebegjen, amikor semmibe vette a családját, és kockára tette azt egy könnyű kalandért (már ha az volt, sose tudni). Egyesek szerint a férfinak mindent lehet? Így is van apja a gyerekeknek,az csak rajta áll, hogy milyen minőségben lesz jelen ezután az életükben. Őszintén szólva, nem nagyon érdekelhetik a gyerekei, ha ezt művelte a hátad mögött, nyilván ismer annyira, hogy tudja, mi az értékrended. Nagyon jó dolga lehetett, ha két kisgyerek mellett ennyire unatkozott, hoyg a félrek..ás is belefért.
2014. szept. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, jól tetted, hogy elválsz tőle. Mindenkinek ezt kellene tenni akit megcsal a férje/felesége. Ha visszafogadnád ugyanúgy megtenné máskor is.
2014. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%
Én megbocsátottam,mert meg akartam bocsátani,de téged is maximálisan megértelek.Te nem tudsz,nem akarsz,teljesen érthető,és elfogadható ez is.
2014. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A családod inkább büszke lehetne Rád, amiért van önbecsülésed, tartásod és nem állsz be a sorba az olyan nők mögé akik mindent eltűrnek a pasi fizetéséért cserébe.
2014. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól tetted!

én megbocsájtottam, amikor az exem hónapokkal a megcsalás után bevallotta hogy mi történt, és ott akart hagyni a lányért (csak aztán visszakönyörögte magát), mert sajnos nekem is hasonló szövegű családom van. na eztuán már csak 2-3 hónapig voltunk együtt... részemről, legalábbis, ő a maga részéről úgy csajozott, ahogy csak tudott. ezt sem tőle tudtam meg, szóval nagyon jól tetted, ki tudja, mi derül még majd ki. a családodat meg nyugodt szívell küldd el a jó bús fenébe, ha megint pofázni kezdenek, mert ez nem jóindulat.

sok sikert!

2014. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!