Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem van a baj, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, amiért egy félrelépést nem bocsájtottam meg?

Figyelt kérdés

12 évig éltünk együtt, állítólag "csak" egyszer csalt meg.

Ez is úgy derült ki, hogy a használt gumi csomagolását a farzsebében felejtette, ami mosásnál a kezembe került.

Rákérdeztem, először tagadta, de a végén bevallotta. Nagyon dühös lettem, másnap már a bíróságon álltam a papírokkal és nem bánom azóta se.Ő visszaköltözött az anyjához.

Most az egész család ellenem van. Egyfolytában hívogatnak, hogy fogadjam vissza. A gyerekeknek apa kell, egy nőnek meg kell bocsájtani az ilyet, stb...

Sokan gondolják ezt így? Engem nem vinne rá semmi, hogy még egyszer mellé feküdjek, megcsókoljam, vagy megöleljem.

Rosszul gondolom? Én vagyok a génhibás?

Kérdeztem tőle, hogy miért csinálta, azt mondja, hogy nem tudja.

2 gyerekünk van, 3-5 évesek.

39 N



2014. szept. 10. 23:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

A megcsaláshoz három ember kell. Lehet te úgy érzed minden rendben volt, de Ő nem, ha megcsalt. Valami hiányzott amit nem kapott meg? Más valamit "szeretett", a másikban?

Jól tetted amit tettél.

2014. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
13%

Nem, nincs veled baj, gratulálok, tökéletes megoldást választottál. Majd ha a gyermeked is nagyot hibázik, beadhatod a zaciba, hiszen Te vagy a tökéletes, hibátlan nő, aki mindig helyesen dönt, sosem hibázik.

Esetleg nem lett volna elég, ha pár napra, hétre elköltöztök és átgondolod, mielőtt indulatbol döntesz?

Valoszinüleg 0%-os lesz a válaszom, de arra olyan magasrol teszek, hogy el sem hiszitek!

2014. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem is számitottam más pontszámra:)
2014. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
én spec. örülök, hogy lepontozták a nőellenes hozzászólásodat. nem bosszúvágyból, hanem egyszerűen örülök, hogy az egészséges lelkületű nők vannak többségben.
2014. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
9%
Véleményt kért és nem bólogatást a kérdező....a másféle vélemény lepontozása pont hogy nem egészséges lelkületre utal...akkor végiggondolná, elfogadná a pontozó, hogy lehet más vélemény is...és nem azt írta, hogy vegyen gumit a férjének, hogy legyen mindig nála, csak annyit írt, hogy ne dühből, hirtelen lépjen...jó a gyerek zacibaadása kicsit sok volt:))
2014. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%
A döntésedet - pláne hogyha nem nem bántad meg - nem kell senkinek se megindokolnod. Mások pedig ebbe ne szóljanak bele, még a család se. Ne engedd nekik. A te életed, a te döntésed. Neked kell nélküle vagy vele élned, nem nekik.
2014. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

(Szerintem) Jól döntöttél. Én sem cselekednék másképp ha ilyen helyzetbe kerülnék.


Azoknak akik szerint meg kellett volna bocsátanod, meg lehet szépen mondani, hogy ők eltűrhetik egész nyugodtan azt hogy a házastársuk megalázza őket, te nem fogod. Pont.

2014. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon erős nő vagyok.Engem akkor csalt meg a férjem amikor a 2.babánkat vártam(4.hós terhes voltam).

Elzavartam.Majd mikor a gyerek fél éves volt akkor visszafogadtam.

"Megbocsájtottam?",nem tudom.

Elfelejteni sosem tudtam és ezt mindig is éreztetem vele amikor olyan szituba kerülünk.

A házasságunk sosem lett újra olyan mint előtte,pedig nagyon próbálkoztam!

2014. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

A gyermekeimet sosem adnám "zaciba".Akármit is csinálnak, akkor is szeretni fogom őket.

Sehol nem írtam, hogy tökéletes vagyok. De ha akarnék, se tudnék többé úgy a férjemre nézni, mint előtte. Akkor szerinted szenvedjek mellette? Nem fogok.

Mindig elmondtam neki, ha valami problémája van velem, akkor mondja el, beszéljük meg. Azzal is tisztában volt, hogyha megcsal, akkor repül, mert ezt még a kezdetek kezdetén átbeszéltük. Lehet, hogy hirtelen és düh-ből döntöttem, de azóta se bánom.

2014. szept. 12. 10:06
 30/32 anonim ***** válasza:
én már írtam, én is azt írtam, hogy lehetne esélyt adni, le is lettem pontozva, de egyébként ha így érzel, akkor tényleg nincs mit erőltetni, ebből már nem lehetne jó házasság. Ez sem jó persze, hogy a gyerekek ezt látják, de az még rosszabb lenne, hogyha egy átszenvedett kapcsolat lenne az ő "mintájuk".
2014. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!