Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a vitában ti kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vitában ti kinek adtok igazat? Miért?

Figyelt kérdés

Férj és feleség 8 éve házasok, 1 gyerek van. mind a ketten dolgoznak kamaszkoruk óta.


A feleséget pár hónapja áthelyezték, az új munkáját, munkatársait, főnökeit gyűlöli. Több, mint 10 kg-t fogyott, kétszer elájult a munkelyén. Keres másik munkát kb 3 hónapja, volt interjúkon is. Múlt héten szakadt nála a cérna, összeveszett a főnökével és felmondott.


A férj 450et keres, van megtakarításuk, hitelük nincs.


A férj ki van akadva, a feleség szerint viszont nem ér annyit, hogy az egészsége rámenjen.


Kinek van igaza szerintetek?


2014. aug. 28. 16:33
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
25%

A feleségnek. Ha a pasi igazán szeretné a feleségét akkor neki kellett volna mondania, hogy lépjen ki és úgy keressen mást. Képes volt elnézni, hogy tönkremegy a munkahelyén? Az eszem megáll.

Én is voltam ilyen munkahelyen, hogy mindennap gyomorgörccsel mentem be, két évig birtam és hirtelen felmondtam, anélkül hogy megbeszéltük volna, nem érdekelt, nem kivántam egy gyomorfekélyt összeszedni. A férjem is öt percig kiakadt, de utána teljes egészében mellém állt.

2014. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem kapcsolat, legalábbis semmiképp nem szereteten alapuló. Nekem a párom testi-lelki egészsége fontosabb, mint a luxus. Ennyi itt a lényeg, a többi mellébeszélés, bárhogy is fáj az igazság.

Igen, tényleg jó lett volna előbb megbeszélni, de nyilván a pillanat és a főnökkel való veszekedés hevében telt be teljesen a pohár.

Én már olyan anyagi helyzetben, ahol nem a megélhetésről van szó, régen biztattam volna a páromat, hogy hagyja ott ezt a munkát, ha tényleg ilyen lett volna a helyzet, mint a leírtak.

2014. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!