Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a vitában ti kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vitában ti kinek adtok igazat? Miért?

Figyelt kérdés

Férj és feleség 8 éve házasok, 1 gyerek van. mind a ketten dolgoznak kamaszkoruk óta.


A feleséget pár hónapja áthelyezték, az új munkáját, munkatársait, főnökeit gyűlöli. Több, mint 10 kg-t fogyott, kétszer elájult a munkelyén. Keres másik munkát kb 3 hónapja, volt interjúkon is. Múlt héten szakadt nála a cérna, összeveszett a főnökével és felmondott.


A férj 450et keres, van megtakarításuk, hitelük nincs.


A férj ki van akadva, a feleség szerint viszont nem ér annyit, hogy az egészsége rámenjen.


Kinek van igaza szerintetek?


2014. aug. 28. 16:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
20%
Persze azért kellett volna leülni és megbeszélni.
2014. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó előtti, bocs
2014. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
57%
A felesegnek.
2014. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem Te vagy az érintett, nem láthatod reálisan a helyzetet. A kérdésekre sem tudsz világosan válaszokat adni.

pl. Szerinted a férj miért nem javasolta a feleségének, hogy hagyja ott az egészet?

Miért nem elég jelenleg a 450 ezer?

A férj miért van ennyire kiakadva?

A feleség megbeszélte otthon, hogy fel fog mondani?

Miért helyezték át asszonyt?

Miért gyűlöl az új munkáját, munkatársait, és a főnökét?

2014. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
24%
A feleségnek.
2014. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
55%

"A férj 450et keres"


"A nő dolgozott már gyárban soron, Meki konyhán, Tesco pénztárban"


Hát persze! A képzettség nélküli segédmunkás nő, és az agysebész férj története...

2014. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi infó alapján azt tudom mondani, hogy ha a 450-et kereső fél helyében lennék és látnám, hogy a páron nem egy megrögzött munkakerülő, mindig is dolgozott, nem is olyan nagyon válogatós ilyen téren, csak valahogy ezt a munkát nem bírja lelkileg, idegileg úgy, hogy tönkremegy bele, én nem bántanám érte, ha ott hagyná és másikat keresni. Akkor sem, ha csak idővel sikerülne.


Ha én sokat keresek, szeretem a munkámat, jól megélünk belőle, nem fogom csak azért elzavarni a páromat egy olyan helyre, amiben akár fizikailag, akár lelkileg tönkreteszi magát csak azért, hogy ne legyen otthon, mert hogy néz az ki, vagy mit tudom én, ne évi egyszer, hanem kétszer menjünk nyaralni.

2014. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel az a baj, hogy ha a férje minimálbérért dolgozna, akkor tuti nem mondott volna fel, hiába ájuldozott meg fogyott 10 kilót. Szóval úgy volt vele, hogy "bassz.átok meg, a férjem jól keres, nehogy már nektek dolgozzam".
2014. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és én is rosszul vagyok a munkahelyemen, meg gyomorgörccsel egyek be, mégse mondok fel ilyen szöveggel, hogy nem ér annyit az egész. Az élet nem habostorta. Az a pénz igenis hiányozni fog a családi kasszából.
2014. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%

A feleség szerint persze hogy nem ér annyit, mert tudja hogy a férje sokat keres és elvárja hogy addig is el legyen tartva a segge...


Én is voltam olyan munkahelyen ami szar volt, 2 hónapig dolgoztam ott, és minden napom amikor be kellett menni hasmenéssel indult...gyomoridegem volt.

A ki betanított, idióta volt, hülyeségeket tanított....egyszer mondott valamit hogyan kell, 3 héttel később már velem ordított hogy miért találok ki dolgokat, miközben ő tanította úgy ahogy, tökölt a számítógéppel, ezáltal én nem tudtam rendesen dolgozni, merthogy nem kaptam saját gépet sem.., nem is tudom hogy gondolták hogy így lehet gyorsan dolgozni. stb stb


Szóval elég szar volt, de csak akkor jöttem el amikor volt más, és megbeszéltük a férjemmel. Ő mondta hogy jöjjek el és keressek mást. Kerestem, és amikor lett, eljöttem. Pedig nem 450 et keres, hanem csak 120-at...


Attól függ: ha a munkában is akadályozva van, és ezért még őt cseszegetik akkor megbeszélés után, és ha van másik munka, felmondhatna a feleség.


De ha a munkáját zavartalanul el tudja végezni akkor nincs akkora gáz. Végül is dolgozni jár be az ember a munkahelyére, nem trécselni meg haverkodni...

2014. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!