Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a vitában ti kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vitában ti kinek adtok igazat? Miért?

Figyelt kérdés

Férj és feleség 8 éve házasok, 1 gyerek van. mind a ketten dolgoznak kamaszkoruk óta.


A feleséget pár hónapja áthelyezték, az új munkáját, munkatársait, főnökeit gyűlöli. Több, mint 10 kg-t fogyott, kétszer elájult a munkelyén. Keres másik munkát kb 3 hónapja, volt interjúkon is. Múlt héten szakadt nála a cérna, összeveszett a főnökével és felmondott.


A férj 450et keres, van megtakarításuk, hitelük nincs.


A férj ki van akadva, a feleség szerint viszont nem ér annyit, hogy az egészsége rámenjen.


Kinek van igaza szerintetek?


2014. aug. 28. 16:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
41%

Azért valami nincs rendben a feleséggel sem. Idegbajosnak kell lenni, hogy a rossz munkakörülmények miatt ennyit fogyjon és elájuljon. Sürgősen keressen fel egy orvost. Ha beteg, a következő munkahelyen sem tud majd megmaradni.

A férjnek nincs igaza, mert ilyen keresettel jól meglehet élni 3 embernek. Még csak nagyon spórolni sem kell.

2014. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
A nő dolgozott már gyárban soron, Meki konyhán, Tesco pénztárban. Nem tudom pontosan, most mi borította ki ennyire, de tényleg nagyon megviselte az új helyzet.
2014. aug. 28. 17:02
 13/42 anonim ***** válasza:
96%
Szóval igazán semmit nem tudsz, így felesleges kérdezni.
2014. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem ér annyit, hogy rámenjen az egészsége, a férjnek melléje kellene állnia, ha szereti, és valóban jogos okok miatt akadt így ki az asszony, hogy otthagyta a munkahelyét. Talán még segíthetne is neki az álláskeresésben, hogy az ismerőit végigkérdezi tudnak-e valahol munkát a feleségének.
2014. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
17%
Ha a férj *valóban* 450-et keres, akkor a feleség lazíthat kicsit, ha tényleg ennyire szarul van... ez így egyáltalán nem égető probléma, még csak vissza se kell fogni magatokat. A feleség lelkiismeretére van bízva, hogy mikor áll újra munkába és mi az az alsó szint, amit már bevállalna. 450-es fizetés nem pocsékoló életmód mellett 3 kifejlődött emberi lényt bőségesen eltart.
2014. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
16%
a feleségnek van igaza. a férj keres 450 ezret, akkor nyugodjon meg, a felesége egészsége fontosabb mint a pénz. majd talál állást, csak idő kérdése. A férjnek meg kell ezt érteni.
2014. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
14%

A feleségnek.

3 ember hitel nélkül, havi 450 ezerből dalolva meg tud élni...azt is megtehetné a feleség, hogy otthon marad a gyerekkel és vezeti a háztartást.

Az egészség ráadásul mindennél fontosabb!! Nyilván a férjet sem küldené az asszony adott esetben a kőbányába napi 12 órába szenet fejni, ha úgy lenne.......

A férj az én szememben sza.rrágó p.öcs. Gyorsan helyretenném az asszony helyében.

2014. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
79%

"azt is megtehetné a feleség, hogy otthon marad a gyerekkel és vezeti a háztartást. "


Persze mit ahogy a férfi is hogy felmond, vagy eltűnik aztán éljenek meg a semmiből.

Normális kapcsolatban illik azért megbeszélni ilyent.

2014. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
48%
Én azt tudom, hogy olyan férjet választottam, akinek nem lenne kérdés, hogy mit tegyünk. Fordított helyzetben én is támogatnám abban, hogy nem érdekel, mennyit vesztünk, ez életünk fontosabb.
2014. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
17%
A férfinek is illett volna szem előtt tartani a -10kg-t, meg a 2x-i ájulást, nem? Ja nem, utolsó, értelek.
2014. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!