Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a vitában ti kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vitában ti kinek adtok igazat? Miért?

Figyelt kérdés

Férj és feleség 8 éve házasok, 1 gyerek van. mind a ketten dolgoznak kamaszkoruk óta.


A feleséget pár hónapja áthelyezték, az új munkáját, munkatársait, főnökeit gyűlöli. Több, mint 10 kg-t fogyott, kétszer elájult a munkelyén. Keres másik munkát kb 3 hónapja, volt interjúkon is. Múlt héten szakadt nála a cérna, összeveszett a főnökével és felmondott.


A férj 450et keres, van megtakarításuk, hitelük nincs.


A férj ki van akadva, a feleség szerint viszont nem ér annyit, hogy az egészsége rámenjen.


Kinek van igaza szerintetek?


2014. aug. 28. 16:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
13%
Valahol mindkettőnek. Feleség keressen minél előbb munkát az a megoldás.
2014. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
Én is voltam nagyon hasonló helyzetben, de még akkor nem volt gyerekünk. Megbeszéltem a férjemmel és otthagytam azt a munkahelyet. Valóban nem ér annyit, hogy az ember egészsége rámenjen. DE!!! Ezt előre meg kell beszélni. A másik, hogy van-e reális esély rövid időn belül másik munkahelyre? Azért gyerek mellett már ez is fontos szempont.
2014. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon egyoldalúan van ez a kérdés leírva. Tudom itt minden férj csak a tökét vakargatja egész nap a munkahelyen, de mi van ha neki is pont ugyan olyan rossz a munkahely. Akkor holnap ő is felmondhat megbeszélés nélkül hisz hiteletek nincs megtakarítás van akkor minek idegeskedni még agyvérzést kap.
2014. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%

Ha mondjuk a férjet nem zavarná, hogy az asszonyka htb, akkor semmi gond nem lenne, mert azért jól keres a férj.

Másfelől viszont, ha tényleg nagyon gáz volt a munka, a munka morál, megértem, mert voltam ebben a helyzetben, 3 hónap után felmondtam, és voltam 1 hónapot munkanélküli, regenerálódtam testileg és lelkileg, majd kezdtem a másik helyen. Mondjuk az én férjembe szorult némi empátia, és támogatott a felmondásban. Írod: a nő keresi közben a munkát, tehát nem akar kibújni a munka alól... Így én a nőnek adok igazat, mert elvileg a társa nem képes átlátni, hogy az a munka mennyire megterhelő volt, és 2x el is ájult. Persze, mondanám, hogy ne adja fel, ha mondjuk 200ből kellene megélniük; ám 450ről beszélünk, ami lássuk be, nem kis összeg, és nem vágja haza a kosztpénzt 150 kiesése...

2014. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi a hibáért. 4.
2014. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Ha nincs hitel, 450-ből meg lehet élni. A férjnek kellett volna felajánlani, hogy minél előbb hagyja ott a feleség a munkahelyet, mert rámegy az egészsége. Annál nincs fontosabb dolog.
2014. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
A feleségnek van igaza. Tényleg nem ér annyit. Amikor már az egészsége sínyli meg, akkor tényleg fel kell mondani. Majd csak kerül valami előbb-utóbb.
2014. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
13%
Azért egy pszichológus és orvos is kellene, mert túlzás elájulni és 10 kilót fogyni.
2014. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

A feleségnek igaza.

Egyrészt nem az a baja, hogy nem akar dolgozni, hanem az adott helyen nem akar dolgozni és mást keres.

Másrészt milyen társ az, akit ennyire nem érdekel, hogy a felesége ennyire tönkremegy?

Harmadrészt anyagiak sem kényszerítik őket arra, hogy bármit el kelljen viselnie csak azért, hogy ott dolgozhasson.

2014. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
A felesegnek ha nem igy elnenek anyagilag megertenem a ferjet. De aki nem volt ilyen helyzetben nem tudja milyen egy rossz munkahely.
2014. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!