Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben a vitában ti kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vitában ti kinek adtok igazat? Miért?

Figyelt kérdés

Férj és feleség 8 éve házasok, 1 gyerek van. mind a ketten dolgoznak kamaszkoruk óta.


A feleséget pár hónapja áthelyezték, az új munkáját, munkatársait, főnökeit gyűlöli. Több, mint 10 kg-t fogyott, kétszer elájult a munkelyén. Keres másik munkát kb 3 hónapja, volt interjúkon is. Múlt héten szakadt nála a cérna, összeveszett a főnökével és felmondott.


A férj 450et keres, van megtakarításuk, hitelük nincs.


A férj ki van akadva, a feleség szerint viszont nem ér annyit, hogy az egészsége rámenjen.


Kinek van igaza szerintetek?


2014. aug. 28. 16:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
29%
Ha a férj igazán a társa, akkor is támogatná, ha nem 450-et keresne. De így...én nagyot csalódnék a feleség helyében. Szép kis családfő. Felőle rá is mehetne a felesége lelkileg, nem érdekli. Ha alig tudnák eltartani magukat, megérteném, de 450 ezerből simán kijönnek.
2014. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
69%
31. Jó, és akor most mindenki mondjon fel a munkahelyén, aki nem érzi ott jól magát?
2014. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
78%
*akkor
2014. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
39%
32 Aki megteheti, annak miért legyen rossz élete?
2014. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
19%
És itt megteheti szerinted a nő?
2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
32%
Igen, itt megtehetné!! Csak idióta a férje!
2014. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a legfontosabb az egészség, a lelki kiegyensúlyozottság és boldogság. A pénz csak ezek után lehet mérvadó nálam (még ha sokan emiatt el is ítélnek, akkor is). Szörnyű ilyet hallani, amikor egy szerelmespár életében előkerül egy probléma, és az egyik fél nem a másik jólétével és egészségével van elfoglalva, hanem azzal hogy az mennyi pénzt keres, vagy mennyitől esik el éppen. Szép szerelem... Sajnálom az említett nőt, hogy ilyen kicsinyes, smucig, buta férfi jutott neki.
2014. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Szerintem egy párkapcsolat többről szól, mint hogy "annyit érsz nekem, amennyi pénzt össze tudsz szedni bármi áron".

Szóval én a fent felvázolt helyzetben (ha ez pontosan így történt) inkább támogatnám a páromat és segíteném a munkakeresésben.

2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
32. Igen, mondjon fel. És a "Nem érzi jól magát"-nak is vannak fokozatai.
2014. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
70%

A férj szerintem azért van kiakadva, mert nem beszélték meg előre a felmondást.

Ki tudja milyen természetű a feleség is, lehet nem a főnökével vagy a kollégáival volt baj, hanem vele...

Itt most hiába is találgatunk, nagyon összetett dolog ez az egész. Itt mind a két félnek van igaza, kinek ebben, kinek abban ez biztos.

Mi mind a ketten kb egyformán keresünk, a férjem már nagyon ki van bukva a cég miatt ahol dolgozik, megkértem keressen mást, mert nem szeretném végig nézni ahogyan teljesen kikészül.

Úgy döntöttünk csak a saját vállalkozásával fog foglalkozni, szeptemberben beadja a felmondását. Lehet egy ideig csak nekem lesz fizum, de ha "összehúzzuk a gatyaszárat" kijöhetünk az én fizumból is.

Szóval itt arra akartam rávilágítani, hogy a kérdésben szereplő férjnek is támogatnia kellene a feleségét, bár megértem a sértődöttségét mivel az asszony hirtelen mondott fel...

2014. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!