Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kell a gyerekvallalast meggondolni?

Figyelt kérdés
A mostani szulok akiket ismerek altalaban egy nagyon max ket gyermeket vallalnak. De van olyan ismerosom akinek mar 4 gyereke van de meg nem volt munkahelye. Olyan ismerosom is van akit elhagyott a ferje harom gyerekkel es eleg rossz helyzetbe kerult mert a gyerektartas amit kap az nem valami sok. Arrol ne is beszeljunk hogy a munkahely ma mar senkinek sem biztos. Ti milyen tenyezoket gondoltatok vegig a tudatos csaladtervezes elott?
2014. aug. 24. 10:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hát, 26-os, ha annyira benéztem, akkor a kormány miért tervezi, hogy kitolja a szocpol felvehetőségének az életkorát, mikor most is 35 év ha jól tudom. Ez még júliusban volt a TV2-n a Mokkában, kitaláltam? Nem hiszem. A statisztika sokszor nem az igazi valóságot mutatja. Lásd. átlagbér.
2014. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Azért a külföldi nyaralás nem létszükséglet:) Remélem nem ettől teszed függővé a gyerekvállalást.
2014. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Én csak a saját példámat tudom leírni.

5 éve élünk együtt a férjemmel 1 éve házasodtunk össze. 3 nappal az esküvő előtt derült ki a baba nagyon örültünk hisz már 2 éve próbálkoztunk. Természetesen biztos munkahelyem volt már 6 éve. Mikor a nászút után bejelentettem,hogy terhes vagyok azt mondták persze gratulálnak semmi baj. Majd mikor veszélyeztetve lettem és kiírtak táppénzre(veszélyben voltunk mindketten) szintén. Aztán amikor megszültem 1 hónapra rá jött a papír,hogy kirúgtak. A férjemnek 15 éve fix a munkahelye de nekem is az volt. Van tartalékunk de tippem sincs,hogy hova fogok visszamenni dolgozni. Egy biztos. 8 órába nem tudok menni,mert vidéken lakunk és sajnos nagyon kevés itt a munkalehetőség így fel kell mennem pestre. Időben 1 óra csak oda ha a belvárosba kell mennem az is másfél. S hiába viszem hajnalba a gyereket s megyek érte későn úgy,hogy haza is érjek max a 6 óra jöhet szóba. Ráadásul jön majd az,hogy fel se vesznek,mert ott a gyerek aki ha beteg nyilván a nő marad otthon. A férj csak akkor tud normálisan segíteni ha olyan a munkahelye.Az én férjemnek nem.

2014. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Utolsó terhesen senkit nem lehet kirúgni mert nyert ügye van bíróságon feljelentéskor. Egyik munkáltató sem hülye, hogy ezt megtegye.

"ha annyira benéztem, akkor a kormány miért tervezi, hogy kitolja a szocpol felvehetőségének az életkorát"

Ősszel választáskormány mindent megígér csak megszavazzák őket.

2014. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

# 31/34


Erre mondjuk nem emlékszek de a kormány ígért használt lakásra is szocpolt, 2 gyerekeseknek dupla adókedvezményt a jelenleginél,300 ezres anyaságit mi is lett ezekből?

Szóval inkább gondolkozz mielőtt írsz valamit.

2014. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Már elnézést de amíg nem adsz le hivatalos orvosi papírt,hogy terhes vagy csak mondod akkor de szó nélkül kirúghatnak. Én nem adtam le papírt csak szóltam,hogy valószínűleg betegállományba megyek,mert terhes vagyok. Simán kirúgtak. Jófej akartam lenni,hogy ha nem muszáj nem íratom ki magam. Hát rácsesztem.
2014. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Utolsó ez sem igaz, tavaly óta már nem kötelező bejelenti védettség akkor is él.
2014. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat én ezt nem tudtam engem arra hivatkozva rúgtak ki,hogy "nem végzem megfelelően a munkám" és közölték,hogy írjam alá a papírt mert az nekem is jobb. Természetesen a bejelentés előtt semmi baj nem volt csak miután közöltem hopp nem vagyok jó munkakerő.
2014. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

" A statisztika sokszor nem az

igazi valóságot mutatja. Lásd.

átlagbér."


Mi van az atlagberrel? Ja hogy nem a valosagot tukrozi mert csak a hivatalos berek vannak benne es sokan kapnak feketen plusz penzt? Igy valamivel kevesebbet mutat mint realis lenne.

2015. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!