Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kell a gyerekvallalast meggondolni?

Figyelt kérdés
A mostani szulok akiket ismerek altalaban egy nagyon max ket gyermeket vallalnak. De van olyan ismerosom akinek mar 4 gyereke van de meg nem volt munkahelye. Olyan ismerosom is van akit elhagyott a ferje harom gyerekkel es eleg rossz helyzetbe kerult mert a gyerektartas amit kap az nem valami sok. Arrol ne is beszeljunk hogy a munkahely ma mar senkinek sem biztos. Ti milyen tenyezoket gondoltatok vegig a tudatos csaladtervezes elott?
2014. aug. 24. 10:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%

Mindig lehet találni olyan körülményt, ami miatt nem alkalmas az idő gyerekvállalásra - hacsak nem kőgazdag az illető. Mindig lehet aggódni azon, hogy kevés a fizu, vagy épp létszámleépítés van, vagy emelkednek a törlesztőrészletek, drágul a kenyér, a pelenka, túl kicsi a lakás, stb. Ha valaki arra vár, hogy minden körülmény tökéletes legyen, akkor sosem lesz gyereke.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy nyomorba kell szülni, de szerintem sokan túlizgulják ezt a dolgot és tényleg várnak a tökéletes körülényekre (ami a legtöbbször sosem jön el).

2014. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
49%

"A mai világban sajnos nincs olyan, hogy biztos munkahely."


Ez baromság.

2014. aug. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk úgy volt hogy a párom mondta,hogy most már szeretne kisbabát..mind a kettőnk dolgozik,kijövünk a fizetésünkből albiba vagyunk de meg van mindenünk és ha kell valami nekünk akkor meg tudjuk vennu..pl kell egy cipő ...nem gondolkozunk megveszük,ha kaját akarunk rendelni akkor rendelünk..de ez átlag szint...utána megint leültünk átbeszéltük a dolgot és abbahagytam a fogamzásgátlót...ennek már másfél éve de sajna még nem jött össze a baba. én 26N ő 35F
2014. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%

"Az első gyermekvállalás a 20 éveitek elején legyen! Sajnos a nőknél a késői gyermekvállalás nagyon kockázatos. 30 fölött felejtsétek el. A gyermekkel amíg otthon vagytok lehet tanulni , diplomázni, karriert kezdeni. Gyes után amúgy sem tud a nő visszamenni 8 órában dolgozni, mert ott vannak a gyerekek"


Te valami másik világban élsz ugye??


Nálatok felveszik dolgozni talán a pályakezdő, friss diplomás, 2 gyerekes, 25 éves, SOHA EGY PERCET SEM DOLGOZOTT nőket?


Igen?


Kérlek áruld el, hol laksz, megyek oda szülök 8-at is.

2014. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
85%

# 14/15


Ne itt trolkodj mindjárt sulikezdés, inkább olvasd el a kötelezőket mert leszid a tanárnéni

2014. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%

Gondoltam, hogy heves érzelmeket fog kiváltani a hozzászólásom, mert szembe megy a "divatos" konzekvenciákkal.

Szerintem a munkaerőpiacon semmivel sincsen rosszabb helyzetben egy 2 gyerekes friss diplomás 30 alatti asszony, mint egy 2 gyerekes 40 feletti asszony.

Ha gyereket vállal és elmegy gyesre teljesen mindegy, hogy hány éves. Biztos, hogy nem tud visszamenni a munkahelyére. A munkakörét betöltötték, vagy időközben megszűnt.


Én a saját tapasztalataimat írtam le.

A feleségem a gyermekvállalás után diplomázott, és most ő a családfenntartó. Azt se felejtse el senki, hogy öregszünk.

2014. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

Nem divattal megy szembe mivel csak hülyét befolyásolja a divat családalapításkor.

Különben nem nagyanyám is 28 évesen szült anyám 33 évesen mégis tudtak dolgozni gyerek mellett ja és egyik sem most volt.

Szerencsére mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, nem a te parancsod szerint.

2014. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
nem helyett nekem akart lenni.
2014. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
71%
"divatos" konzekvenciák ??? WTF??? Mi a kisf@ßom az, hogy divatos konzekvencia? A konzekvencia az a következtetés, amit levonsz, ember! Ilyen nyelvi képességekkel nem is csoda, hogy nem te vagy a családfenntartó4
2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a munkaerőpiacon semmivel sincsen rosszabb helyzetben egy 2 gyerekes friss diplomás 30 alatti asszony, mint egy 2 gyerekes 40 feletti asszony. "


Látom, még életedben nem dolgoztál.


40 évesen teljesen normális a munkaadó szemében, ha egy nőnek 2 vagy több gyereke van, mert átlagban ilyenkor már 7-15 évesek, nem kisbabák, nem betegszenek meg olyan gyakran, és nem is kell velük minden esetben otthonmaradni, ha betegek (ugye ilyenkor a nagyszülők már sokszor nyugdíjaskorúak pl.). Mindemellett egy 40 éves 2 gyermekes nőnek van mondjuk 14-16 év munkatapasztalata.


Ezzel szemben egy 25 éves 2 gyermekes nőnek 0 munkatapasztalata van, a gyermekei 1-4 évesek, és muszáj velük otthonmaradnia, ha megbetegednek vagy bármi gond adódik...


ROHADT NAGY a különbség.

2014. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!