Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért a Nők sorsa a legrosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokollari kérdése:

Miért a Nők sorsa a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Miért mindig a nőknek jut a rosszabb?Miért,csak a nőket látjuk sírni?Miért kell elviselnem azt,hogy anyukám sír,és lelkileg összetörik?

2014. aug. 10. 15:50
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
16 nak,en elvagom a csirke nyakat es olyan levest fozok belole hazi zoldsegekkel,es hazi tesztaval,hogy ha azt megeszed undorodni fogsz a kifozdetol.nagy dolog megcsinalni,probalnad meg legalabb 4 gyerekkel
2014. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
91%

"Én azelőtt nagyon sokat dolgoztam, (10-18 órát, attól függött mennyi volt a munka) és egy idő után el kezdtem "gondolkozni" hogy lehet inkább már szülnöm kéne! Így összehoztunk egy gyereket, és van viszonyítási alapom, ezerszer inkább itthon vagyok a gyerekkel, mint hogy egész nap gürizzek, pár tíz ezer forintért, hülyékkel körülvéve!

Néha elkap hogy emberek közt legyek, és dolgozhassak, páran beszóltak már nekem hogy de jó nekem hogy otthon lehetek, és költöm a párom pénzét.....

Én ezt nem értem, a férfi dolga (nagyobb részt) eltartani a családját, én cserébe nő vagyok"


annyira tipikus. szülünk, hogy dolgozni ne kelljen. mindegy, végül is a te dolgod, de aki másképp akar élni, az hadd várja már el, hogy egyenlőként kezeljék.

2014. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!