Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért a Nők sorsa a legrosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokollari kérdése:

Miért a Nők sorsa a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Miért mindig a nőknek jut a rosszabb?Miért,csak a nőket látjuk sírni?Miért kell elviselnem azt,hogy anyukám sír,és lelkileg összetörik?

2014. aug. 10. 15:50
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
7%

Kedves utolsó, elég modern felfogásúnak tartom magam és a párkapcsolatomban is egyenlőség van. DE a főzést, takarítást meg ilyeneket a magam feladatának tartom. A párom mindenből szó nélkül kiveszi a részét, kérni sem kell. De ettől még a háztartás vezetése igenis női feladat.


A kérdező egyébként nem hiszem hogy erre lett volna kíváncsi, gyanítom hogy az anyukája valami miatt szorong (nem tudjuk miért, munka, pasi, pénzügyek, egyéb..) és neki rossz látni hogy szomorú.


28N

2014. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, a 8.-nak ment.
2014. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk mär ezt a nõk otthon vannak ēveket milyen jó nekik. Milyen jó: mosni,fõzni,takaritani,etetni,pelenkāzni,büfiztetni,hānyāst takaritani,ējszakāzni! Ja ēs mellette lēgy szexi,sminkelj,tornāzz stb.
2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
93%

"elég modern felfogásúnak tartom magam és a párkapcsolatomban is egyenlőség van. DE a főzést, takarítást meg ilyeneket a magam feladatának tartom. A párom mindenből szó nélkül kiveszi a részét, kérni sem kell. De ettől még a háztartás vezetése igenis női feladat. "


Lehet, hogy modern felfogásúnak tartod magad, de nem vagy az. Ugyanolyan áldozattípus vagy, mint a többi.


Most még kiveszi a részét, majd 3 év múlva mondjuk belefárad, kíváncsi vagyok, akkor mennyire fogod úgy érezni, hogy ez csak női feladat.


Felfogni nem tudom, hogy 8-8 óra munka után miért lenne az egyik fél feladata még heti x óra házimunka, mert neki hüvelye nőtt, a másiknak pedig semmi, mert neki pénisz lóg a lábai között. Ezt tartod modern felfogásnak? Ne röhögtess légyszi :D

2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
64%

A nők alapvetően sokkal érzékenyebbek, érzelmesebbek. A férfiak annyira nem. A nőknek érzelmi, lelki szempontból sokkal több minden számít. A férfiaknak annyira nem. Míg a nők egy bizonyos dolgot, cselekményt, történést sokkal inkább érzelmi okból szemlélnek, a férfiak nem, ők inkább ezen dolgok gyakorlati részét, a tényeket nézik. Míg ők hamar túllendülnek egy dolgon, tovább lépnek, addig a nőknek ez nem megy olyan könnyen.

És mivel egy alap dolog, hogy a nők a gyengébbik nem, a férfi meg az erős, bátor, határozott, így a férfiak sokkal inkább tudnak könyörtelenné válni, míg a nők pedig lesznek az elnyomottak, rajtuk sokkal könnyebb átgázolni, a lelkiviláguk miatt, mint egy nőnek a férfin.

2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
22%

Jaj ezt a házimunkát megint úgy adják elő, mint ha 200 évvel ezelőtt élnénk.

Mosol? Kimész a patakra a teknővel? Nem, berakod a mosógépbe oszt elindítod,

Vasalsz? Parazsat melegítezs és berakod a vasalóba? Van már amúgy vasalógép is.

Sepregetsz? Nem ott a porszívó, sőt, robotporszívó.

Főzöl? Kimész szedsz fel krumplit, zöldségeket, elvágod a csirke nyakát, megpucolod, kibelezed? Nem, megveszed az alapanyagokat készen, és összekutyulod. Vacsorára meg berakod 2 percre a mikróba.

De ha élelmesebb vagy kifőzdéből is rendelhetsz.

Férfiként meg tudom oldani ezeket, majd biztos sajnálom szegény háziasszonyokat.

2014. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 14. Nem vagyok áldozattípus mert nem nyekergek miatta hogy főzni kell. Ott a kosz, van időm, akkor hajrá.

Amúgy meg miért várnám el, hogy a párom főzzön majd a 12-13 órás munkanap után, ha én kevesebbet dolgozok? Ugyan úgy ő is megteszi amit én. És nem az a tipus aki betesped a tv elé. Többet dolgozik, többet is keres, mégis egyenlően osztjuk meg a pénzt, akkor a minimum hogy vacsora meg tiszta ruha van ha hazajön, nem? Ez nem szolgaság, ez egymás támogatása!

2014. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
22%
mikro, mosógép, mosogatógép, porszívó, kávéfőzőgép, stb stb stb, komolyan már csak gombokat kell nyomogatni Ha feltalálják valamikor a konyhai robotot, ami megcsinál mindent, szerintem még akkor is azt fogják hajtogatni, hogy jaj a szegény nők mindig az övék a házimunka
2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
85%
Bárki bármit mond,ha lesz kővetkező életem,férfinak akarok születni..
2014. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
92%
17: ha munkaórák alapján osztjátok el a házimunkát az egy teljesen más kérdés, de az előző hozzászólásodban nem ezt állítottad, hanem azt, hogy a házimunka - mindenféle időbeli vonatkozás nélkül - a nők dolga. Most akkor miről is beszélünk? Előbb elszólod magad, aztán megmagyarázod, hogy mégsem?
2014. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!