Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért a Nők sorsa a legrosszabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokollari kérdése:

Miért a Nők sorsa a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Miért mindig a nőknek jut a rosszabb?Miért,csak a nőket látjuk sírni?Miért kell elviselnem azt,hogy anyukám sír,és lelkileg összetörik?

2014. aug. 10. 15:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
26%
Én meg nőnek szeretnék születni következő életemben.
2014. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
11%
Nem csodālom,h a legtöbb nõt mār csak ba..ni tartjāk a fērfiak. Mēg arra se kēpes nēmelyik,hogy egy tānyēr ētelt odalökjön,meg bepakoljon a mosógēpbe. 28/n
2014. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
90%
Bírom, hogy a férfiak pattognak, hogy jaj csak gombokat kell nyomogatni háztarátsban. Akkor mi a fenének nem nyomogatják a férfiak azokat a gombokat? Mert akkor is idő és munka.
2014. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
16%

Mert a kisfiúnak azt mondjuk hogy ne sírjon mert a fiúknak nem szabad kinevetik stb. Mintha ciki lenne sírni.

Semmivel sem rosszabb a női sors. Mindkét félnek megvan a jó és a rossz oldala is.

2014. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
12%

"Hagyjuk mär ezt a nõk otthon vannak ēveket milyen jó nekik. Milyen jó: mosni,fõzni,takaritani,etetni,pelenkāzni,büfiztetn

i,hānyāst takaritani,ējszakāzni!"



Viszont látni amikor elindul, amikor megszólal előszór amikor rád mosolyodik a gyereked megfizethetetlen és ezt egy apa max akkor láthatja ha este csinálja a gyerek.

2014. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
14%

Ki mondta, hogy nem munka meg nem idő? De úgy adjátok elő, mintha valami hatalmas kínkeservek között végrehajtott rabszolgamunka lenne, amibe beleszakadtok és nincs is annál borzalmasabb, igazi mártírok. Inkább örülj, hogy nem 100 évvel korábban születtél.

Amúgy meg írtam, én megcsinálom magamnak. Bekapcsolom a mosógépet, és leülök közbe TV-t nézni, hűű de fárasztó.

2014. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
4%

"Miért a Nők sorsa a legrosszabb?"


Már miért lenne rosszabb??

A legtöbbnek az élete arról szól, hogy hogyan tudja eltartatni magát, hogy hogyan húzza le a pasasokat, vagy hogyan forgassa ki mindenéből!!


(Tisztelet a kivételnek.)

2014. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
36%
Én örülnék, ha 100 évvel ezelőtt születtem volna. A családom elég jóhírű család, a szüleimnek van pénze, hatalma, így hozzáadtak volna egy gazdag pasashoz és egész életemben kiszolgáltak volna, semmit nem kellett volna csinálnom. Talán nem lett volna 22 éves koromra ennyi ráncom meg ősz hajszálam, nem kellett volna folyamatosan azt bizonygatnom a családomnak, hogy én is érek valamit pl. a diplomámmal (amit meg se akartam csinálni, csak hát a kényszer...), utána meg a külföldi csicskamunkákkal (hogy legalább legyen pénzem és megmutathassam). 100 évvel ezelőtt, ugyanezzel a családi háttérrel arany életem lett volna, és még gombokat sem kellett volna nyomkodnom, a cselédek kiszolgáltak volna. Most csak egy sz*r élet jutott, nemhogy cselédek.
2014. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
92%

"Én örülnék, ha 100 évvel ezelőtt születtem volna. A családom elég jóhírű család, a szüleimnek van pénze, hatalma, így hozzáadtak volna egy gazdag pasashoz és egész életemben kiszolgáltak volna, semmit nem kellett volna csinálnom. Talán nem lett volna 22 éves koromra ennyi ráncom meg ősz hajszálam, nem kellett volna folyamatosan azt bizonygatnom a családomnak, hogy én is érek valamit pl. a diplomámmal (amit meg se akartam csinálni, csak hát a kényszer...), utána meg a külföldi csicskamunkákkal (hogy legalább legyen pénzem és megmutathassam). 100 évvel ezelőtt, ugyanezzel a családi háttérrel arany életem lett volna, és még gombokat sem kellett volna nyomkodnom, a cselédek kiszolgáltak volna. Most csak egy sz*r élet jutott, nemhogy cselédek."


Vagy hozzáadtak volna egy erőszakos alkoholista rangodbelihez, aki már a nászéjszakán megfertőz szifilisszel, amit előtte kapott el a koszos cselédtől, a faszát meg ugye nem mosta meg, mert akkoriban parfümözni volt úrias, nem vizet locsolni rá :D


Álmodj királylány.

2014. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
82%
Ja lenne már vagy 10 gyereked, aztán szülésbe vagy belehaltál volna vagy nem. Szelem nélküli házasság tuti jó lett volna.
2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!