Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok az egyetlen, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, aki tökéletesen meg van elégedve a házasságával?

Figyelt kérdés

Körülöttem minden pár csak panaszkodik, mindenki tele van problémákkal, nem tűnnek igazán boldognak. Egyetlen embert sem ismerek, aki teljesen meg van elégedve a házasságával és semmit sem változtatna rajta. Tényleg csak az enyém egy tündérmese? Ti hogy vagytok vele?

Én szerető családban nőttem fel, akik még ma is itt vannak nekem, mindig mindenben számíthatok rájuk. A férjem szintúgy. Ő egy csodálatos ember, akiben teljes mértékig megbízok, aki nagyon kedves, gondoskodó, őszinte, vicces, jószívű, segítőkész és kiváló apa. Egyszerűen rossz tulajdonságot nem is találok rá. Tökéletes a kapcsolatunk minden téren. Egész nap hecceljük egymást, de komolyabb vitáink csak ritkán vannak, akkor is kulturáltan leülünk, megbeszéljük, hamar túl vagyunk rajta. 12 éve vagyunk házasok, két gyönyörű, értelmes gyerekünk van, 10 és 6 évesek. Velük sincs semmi gond, tényleg álomgyerekek. Minden nap csinálunk kisebb családi programokat, fontosnak tartjuk, hogy a család együtt legyen és ne mindenki a szobájába zárkózva üljön a gép előtt. Gyakran megyünk kirándulni vagy csinálunk valamit a szabadban. Pénzügyi gondjaink sincsenek, nem vagyunk milliomosok (és nem is szeretnénk azzá válni), de tökéletesen elvagyunk így. Mindketten imádjuk az állásunkat is. Sok időt töltünk kettesben is. Persze nekünk is vannak kisebb-nagyobb gondjaink, de egyik sem egetrengető. Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy a férjem csak fél 11 fele ér haza. (ha leírnám épp mit csinál, már el se hinnétek:))

Szóval én teljesen meg vagyok elégedve mindennel, boldog vagyok, ennél többet, amim van, nem is kívánnék sose.


2014. júl. 31. 22:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
41%
Hat kedves kerdezo, az en hazassagom jobb, mint a tied, mert a ferjek tobb idot tolt velem, mint a tied veled, es nem hecceljuk egymast, nem szoktunk vitatkozni sem ;)
2014. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
18%
Nnnnaaaaa, az én férjem meg ma is éjszakára, miközben én középműszakból akkor érek haza, mikor ő indul. Szóval nekem most tök szar. Örüljetek.
2014. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
17%
Örülök nektek!
2014. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
19%
:D ;)
2014. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
46%
És most idejöttél fényezni magatokat arra az oldalra, ahol az embere 80%-a a rossz házassága/kapcsolata miatt akar tanácsot kapni? De a kérdésedre válaszolva nem, nem te vagy az egyetlen.
2014. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
17%

Hm... a mi baráti körünkben valahogy nem divat házasodni:( csak mi vagyunk házasok a férjemmel:D se az én barátnőim között, se a férjem haverjai között nincs házaspár. Max élettársi kapcsolat vagy járás. Gyerek konkrétan senkinél nincsen. Pedig a legidősebb barátnőm 31 éves és jegyben jár évek óta. Régebb óta van a párjával összességében, mint én a férjemmel összességében:)


Én 1 olyan párról tudok ahol volt némi mosolyszünet, de amúgy akiknek van párja az egész brigádból, alapvetően jó minden.

Az én barátnőim között van 2 lány akik szinglik. Mindenki más mindkét oldalon párkapcsolatban él évek óta.


Mi boldogok vagyunk a házasságunkban:) bár hangoztatni nem szoktam. Mindenki látja aki ismer minket. Felesleges lenne mondogatni.


Volt egy elég nehéz időszak ami a gyerektémát illeti, de túl vagyunk rajta, elfogadtuk, és boldogan éljük a házaséletünket kettesben, 3 kutyával:D

Veszekedés, mint olyan nálunk soha nem volt. Nem látjuk értelmét. Inkább megbeszéljük, ha valamiben nem értünk egyet, vagy bármi van...


Illetve van még egy pár akik nem a barátaink, hanem a férjem testvére és sógora. Na az ő házasságuk nagyon szar....orrba szájba megcsalják egymást....veszekednek stb...bár el nem váltak egyenlőre. Anyósom szerint a lánya fél, hogy egyedül marad a gyerekével....így inkább marad a szar házasságban. Pedig még anyósom is mondta hogy semmi értelme a házasságuknak ha ilyenek...


Mást akinek rossz lenne a kapcsolata nem ismerek, házasokat meg pláne nem. Pedig annyira nem vagyunk fiatalok, én 28, a férjem 25 éves.


Csak pár volt osztálytársam házas, van néhány akinek gyereke is van, de ők nem állnak közel hozzám. Szóval nem tudom milyen a kapcsolat minősége.


Illetve a legtöbben párkapcsolatba vállaltak gyereket azok közül akiket régebben ismertem, illetve akkor házasodtak amikor megtudták jön a baba. Ezekről sem tudom mennyire jó kapcsolatok.


Illetve van 2 lány is, akiket a gyerek/ek születése után otthagyta a párja.

2014. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
58%

Nem, kedves kérdező, nem te vagy az egyetlen, aki elégedett a házasságával. Mondjuk én a "tökéletesen"-t kihagynám, mert szerintem nincs sem tökéletes ember, sem tökéletes kapcsolat, ha meg volna, baromi unalmas lenne. Persze, ez csak az én véleményem.:)


Magam is elégedett vagyok a házasságommal, a gyerekemmel is, habár igazán nem nevezném álomgyereknek. Nem is hiszem, hogy boldog lennék egy álomgyerekkel. Végülis nem is tudom mit jelent egy "álomgyerek".


Azt nem mondhatnám, hogy ennél többet nem kívánnék soha, mint amim van, mert a lehetőségek tárháza végtelen, és ha nem tudnék elképzelni valami többet, jobbat, szebbet, amit el szeretnék érni, és amiért tenni kell valamit, belefulladnék az unalomba.


Viszont az ilyen beszélgetős vagy kérdésfeltevős portálokon az ember inkább a problemáira keres választ. Szerintem ez a lényegük.


Érdekes lenne, ha a kérdések arról szólnának, hogy imádom a szüleimet, testvéremet, anyósomat-apósomat, a férjem remek ember, a gyerekem egy szent, a főnököm megértő, a kocsmában mindig hideg sört adnak és a macskám egyből szobatiszta lett. Szerintetek mit tegyek?:)))

2014. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
55%
Ezeknek a válaszolóknak semmi nem jó. Elmehet a fenébe aki lepontozott..a kérdező boldog, az a bajotok, nekem rossz, mert egyedül vagyok, az is lepontozás...pukkadjon meg ez a sok megkeseredett bánat nő :)Mostpontozhattok le ;)
2014. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!