Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok az egyetlen, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, aki tökéletesen meg van elégedve a házasságával?

Figyelt kérdés

Körülöttem minden pár csak panaszkodik, mindenki tele van problémákkal, nem tűnnek igazán boldognak. Egyetlen embert sem ismerek, aki teljesen meg van elégedve a házasságával és semmit sem változtatna rajta. Tényleg csak az enyém egy tündérmese? Ti hogy vagytok vele?

Én szerető családban nőttem fel, akik még ma is itt vannak nekem, mindig mindenben számíthatok rájuk. A férjem szintúgy. Ő egy csodálatos ember, akiben teljes mértékig megbízok, aki nagyon kedves, gondoskodó, őszinte, vicces, jószívű, segítőkész és kiváló apa. Egyszerűen rossz tulajdonságot nem is találok rá. Tökéletes a kapcsolatunk minden téren. Egész nap hecceljük egymást, de komolyabb vitáink csak ritkán vannak, akkor is kulturáltan leülünk, megbeszéljük, hamar túl vagyunk rajta. 12 éve vagyunk házasok, két gyönyörű, értelmes gyerekünk van, 10 és 6 évesek. Velük sincs semmi gond, tényleg álomgyerekek. Minden nap csinálunk kisebb családi programokat, fontosnak tartjuk, hogy a család együtt legyen és ne mindenki a szobájába zárkózva üljön a gép előtt. Gyakran megyünk kirándulni vagy csinálunk valamit a szabadban. Pénzügyi gondjaink sincsenek, nem vagyunk milliomosok (és nem is szeretnénk azzá válni), de tökéletesen elvagyunk így. Mindketten imádjuk az állásunkat is. Sok időt töltünk kettesben is. Persze nekünk is vannak kisebb-nagyobb gondjaink, de egyik sem egetrengető. Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy a férjem csak fél 11 fele ér haza. (ha leírnám épp mit csinál, már el se hinnétek:))

Szóval én teljesen meg vagyok elégedve mindennel, boldog vagyok, ennél többet, amim van, nem is kívánnék sose.


2014. júl. 31. 22:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
39%
Kár volt ide írj, mert látod hogy a legtöbben rossz indulatúak sajnos. Én elhiszem hogy ilyen az életed és azt kívánom hogy így is maradjon. Ha valaki a problémákat tudatosan, okosan megoldja, nem akad le apróságokon és alapvető derűvel és szeretettel szemléli az életet, akkor lehet boldog. Aki fanyalog és irigykedik annak az élete is megkeseredik.
2014. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó vagyok, annyi még hogy az én kapcsolatom is boldog, bár "csak" 3 éves. Szeretjük és elfogadjuk egymást, ha gond van megbeszéljük. Sokan furának tartanak minket, a párom munkatársai irigyek, de ők arra sem képesek hogy megfogják a barátnőjük kezét.
2014. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha esetleg a körülötted lévők problémáit te is annak éreznéd a házasságodban, rögtön rájössz őnáluk mi a baj. A z együtt élés nem csak rajtunk múlik, tehát hiába tesz meg mindent valaki, ha a másik nem. Lehet harmonikus a kapcsolat akkor is ha az egyik fél elégedetlen, de leplezi mert szeret...
2014. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
42%
Nalunk is tundermese van. :) neha nem is ertem min tudnak veszekedni masok. Kell tudni kommunikalni es tisztelni a masikat.
2014. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
81%
Nincsen tökéletes házasság,mindenkiben vannak hibák,csak ha szereted megszokod és emiatt tűnik tökéletesnek neked minden.(És ez így van jól).Viszont ez nem kérdés inkább csak fényezed magad,és roszul esik azoknak akiknek problémájuk van a házasságukban szerintem.
2014. aug. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szubjektív, hogy kinek mennyire tökéletes a házassága, de ha a tiéd az egyszerűen csak örülj neki :)
2014. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

Nekem kicsit olyan érzésem volt amikor olvastam, mintha a sógornőmet hallgattam volna. Ő is ilyen szuper életet élő és mesélő. Aztán 1-2 évente van egy veszekedés a bátyámmal és akkor zúdítja rám a problémákat, hozzátéve, hogy csak nekem mondja ezeket, mert nem akarja, hogy az ismerősök gúnyolódjanak. Aztán békülés és minden megint tök happy. Csakhogy nem az, csak elsöprik a problémákat ezzel a kulturált beszélgetéssel, általában az egyik fél náluk enged és elfolytja magában a dolgokat.Ez az álomgyerekek pedig, minden gyerek az, de vannak életszakaszok, amikor ki tudják borítani az embert.

Remélem tényleg így is gondolod és nem arra ébredsz egyszer, hogy egy jó nagy álomvilágban élsz, mert a sógornőm arra fog .

Nem baj, ha vannak problémák egy kapcsolatban, az a normális, meg kell oldani és kész.

Egyébként pedig lehet, hogy ami másnak probléma az neked nem, lehet te nem akadsz ki olyan dolgokon amiből más már problémát csinál.

2014. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
48%
Egészségedre!
2014. aug. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Te egy szerencsétlen, önelégült, dicsekvő, buta liba vagy. Egy nagyon szánnivaló, sajnálnivaló ember, aki üvegburában és illúziókban él. Fogalmad sincs a való világról, és amikor ez az üvegbura összetörik, és te koppansz, nagyon nagyot esel.


Aki valóban elégedett és boldog, az nem akarja a boldogságát mindenáron mások torkán lenyomni, hogy azok irigyeljék. A valódi boldogság nem kér reflektorfényt. Az csendes, és köszöni jól van.


Érted, ugye? :)

2014. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
35%
Én értem a kérdezőt, nekem nem tűnik dicsekvésnek. Csak mivel rengeteg olyan ember van, aki non-stop siránkozik az elcseszett házasságán, érdekli, hogy ki hogy van ezzel, mert ő pont nem azon nyavajog. Ezt a kiírást csak az érzi dicsekvésnek, aki rosszindulatú. Ha valakinek nem egy rakás szar a kapcsolata, pontozzuk le. Kb. Rohadjon meg aki boldog.
2014. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!