Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok az egyetlen, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, aki tökéletesen meg van elégedve a házasságával?

Figyelt kérdés

Körülöttem minden pár csak panaszkodik, mindenki tele van problémákkal, nem tűnnek igazán boldognak. Egyetlen embert sem ismerek, aki teljesen meg van elégedve a házasságával és semmit sem változtatna rajta. Tényleg csak az enyém egy tündérmese? Ti hogy vagytok vele?

Én szerető családban nőttem fel, akik még ma is itt vannak nekem, mindig mindenben számíthatok rájuk. A férjem szintúgy. Ő egy csodálatos ember, akiben teljes mértékig megbízok, aki nagyon kedves, gondoskodó, őszinte, vicces, jószívű, segítőkész és kiváló apa. Egyszerűen rossz tulajdonságot nem is találok rá. Tökéletes a kapcsolatunk minden téren. Egész nap hecceljük egymást, de komolyabb vitáink csak ritkán vannak, akkor is kulturáltan leülünk, megbeszéljük, hamar túl vagyunk rajta. 12 éve vagyunk házasok, két gyönyörű, értelmes gyerekünk van, 10 és 6 évesek. Velük sincs semmi gond, tényleg álomgyerekek. Minden nap csinálunk kisebb családi programokat, fontosnak tartjuk, hogy a család együtt legyen és ne mindenki a szobájába zárkózva üljön a gép előtt. Gyakran megyünk kirándulni vagy csinálunk valamit a szabadban. Pénzügyi gondjaink sincsenek, nem vagyunk milliomosok (és nem is szeretnénk azzá válni), de tökéletesen elvagyunk így. Mindketten imádjuk az állásunkat is. Sok időt töltünk kettesben is. Persze nekünk is vannak kisebb-nagyobb gondjaink, de egyik sem egetrengető. Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy a férjem csak fél 11 fele ér haza. (ha leírnám épp mit csinál, már el se hinnétek:))

Szóval én teljesen meg vagyok elégedve mindennel, boldog vagyok, ennél többet, amim van, nem is kívánnék sose.


2014. júl. 31. 22:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Én is elégedett vagyok a házasságommal :) ha egészség is lenne, akkor tökéletes lehetne az életem.
2014. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem :)

12 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk, szeretjük egymást.

Volt egy-két hullámvölgy az évek alatt, de mindig sikerült megoldani :)

Ismerőseim között is ugyanúgy vannak boldog párok, mint ahogy kevésbé boldogok, vagy ahogy rossz kapcsolatok is.

2014. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem kár ezt elrontani ilyen dolgokkal, örülj ennek és ne foglalkozz mással :)
2014. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
61%

"fél 11 fele ér haza"


Egyrészt akit hét nagy részén nem látok azzal könnyű jóban lenni, másrészt akinek ennyire bizonygatni kell annak ég legjobban a háza.

2014. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%

Pont egy ilyen párról volt szó ma a fodrásznál.:-)

Csak náluk végülis kiderült, hogy a férj homoszexuális, de remekül leplezte a kiválóan működő nemi életével és teljesítőképességével,gy a felesége nem is gyanított semmit. Aztán egyszer rajtakapta. Azt nem tudom fél 11 volt-e akkor.:-)

2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
A mi házasságunk is jól sikerült, szerencsére jól választottam. Nem olyan meseszép az életünk néha, vannak gondok, anyagi, néha egészségügyi például. Azt sem mondom, hogy soha nincsenek apróbb viták köztünk, de nagyon szeretjük egymást, kitartunk, kiállunk egymás mellett, segítjük egymást. Ő a szerelmem és egyben a legjobb barátom is.
2014. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk is jó a házasságunk! De nem fényezem! Gondok meg bármikor felmerülhetnek ilyenkor derül ki mennyire erős ez a dolog!
2014. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

A kedvesebb hozzászólásokat köszönöm! Örülök, hogy más is elégedett, úgy látszik, akkor csak engem vesznek körül a problémákkal teli emberek.

Nem ez a jellemző, hogy ilyenkor ér haza. Általában egész nap itthon van, a munkáját is itthonról végzi. Pont ezért írtam, hogy jelenleg a legnagyobb problémám, hogy csak most ért haza. Tulajdonképpen egyáltalán nem probléma.

2014. júl. 31. 22:48
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem szerencsés kérdés! Itt csak azt szeretik olvasni, ha valakinek sz*r a házassága. :)
2014. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
10-es: beteg (rákos) gyerekekhez ment a kórházba, segíteni, felvidítani őket, jobbá tenni az utolsó napjaikat/heteiket. Időnként megy. Ott volt estig, persze nyilván nem fél 11-ig, csak kicsit hosszú az út, mostanra ért haza. :)
2014. júl. 31. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!