Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én vagyok az egyetlen, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, aki tökéletesen meg van elégedve a házasságával?

Figyelt kérdés

Körülöttem minden pár csak panaszkodik, mindenki tele van problémákkal, nem tűnnek igazán boldognak. Egyetlen embert sem ismerek, aki teljesen meg van elégedve a házasságával és semmit sem változtatna rajta. Tényleg csak az enyém egy tündérmese? Ti hogy vagytok vele?

Én szerető családban nőttem fel, akik még ma is itt vannak nekem, mindig mindenben számíthatok rájuk. A férjem szintúgy. Ő egy csodálatos ember, akiben teljes mértékig megbízok, aki nagyon kedves, gondoskodó, őszinte, vicces, jószívű, segítőkész és kiváló apa. Egyszerűen rossz tulajdonságot nem is találok rá. Tökéletes a kapcsolatunk minden téren. Egész nap hecceljük egymást, de komolyabb vitáink csak ritkán vannak, akkor is kulturáltan leülünk, megbeszéljük, hamar túl vagyunk rajta. 12 éve vagyunk házasok, két gyönyörű, értelmes gyerekünk van, 10 és 6 évesek. Velük sincs semmi gond, tényleg álomgyerekek. Minden nap csinálunk kisebb családi programokat, fontosnak tartjuk, hogy a család együtt legyen és ne mindenki a szobájába zárkózva üljön a gép előtt. Gyakran megyünk kirándulni vagy csinálunk valamit a szabadban. Pénzügyi gondjaink sincsenek, nem vagyunk milliomosok (és nem is szeretnénk azzá válni), de tökéletesen elvagyunk így. Mindketten imádjuk az állásunkat is. Sok időt töltünk kettesben is. Persze nekünk is vannak kisebb-nagyobb gondjaink, de egyik sem egetrengető. Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy a férjem csak fél 11 fele ér haza. (ha leírnám épp mit csinál, már el se hinnétek:))

Szóval én teljesen meg vagyok elégedve mindennel, boldog vagyok, ennél többet, amim van, nem is kívánnék sose.


2014. júl. 31. 22:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
89%
Kövezzetek meg, de szerintem simán lehet, hogy annyira örül az életének, hogy szeretné megosztani. Én megértem, ha nem kamu. Ha az, akkor meg mi van? Sokkal elfogadhatóbb mint a kamu kérdések nagy része.
2014. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%
Hát jó neked, az én házasságom nem az, de kell ilyennek is lennie, nem?
2014. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
76%
az én házasságom is idili...legalábbis nekünk az..de eszembe se jutna erröl kérdést kiirni..se nagy dobra verni.. :-O
2014. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
95%

A férjed is így gondolja? Mert ilyenkor szokott jönni a meglepi. Meg a sok visszafojtott dolodg.


"Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve!"

2014. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező örüly hogy ilyen családod van. Már nem sok ilyen van és ha az én nemzedéken elér a ti korotokra még kevesebb ilyen lesz.
2014. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen. De kinek mit jelent a boldog házasság? Van egy ismerősöm, aki már 20 éve él boldog házasságban. Normális, kiegyensúlyozott életet élnek, normális életszínvonalon két lassan felnőtt gyerekkel. Egy másik ismerősöm szintén boldognak ítéli meg a házasságát. Ők 3 gyereket nevelnek, közel 15 éve házasok. Rengeteget jótékonykodnak és szép karriert sikerült mind a kettejüknek a gyerekeik mellett befutniuk. De a nőt hajtja a vére, tehát 15 éve nyitott házasságban élnek. Ez azt jelenti, hogy a nő és a férfi is rendszeresen félremegy a másik tudtával. A gyerekek is tisztában vannak vele. Ők maguk a házasságukat álomházasságként élik meg, folyton áradoznak róla. Az egyik barátnőm nagyszülei már 60 éve házasok és egész nap veszekednek. Mert hiába beszélnek egymáshoz már mindketten süketek. Ez folyamatosan konfliktust okoz. De boldogok és szeretik egymást. Gondolom már nem szerelemmel, de nem is ez a lényeg. Ők is elégedettek az életükkel, az unokáikkal, a kis kertükkel, stb. Tehát nem csak te vagy elégedett a házasságoddal. A különbség csak annyi, hogy mindenki mással elégedett.
2014. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is tökéletes a házasságom, mert tökéletes a férjem, én annyira nem, de ő a jobbik felem, és nagyon sokat változtam pozitív irányba mellette :)
2014. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit olyan az egész beírás mint egy mániás depressziós mániás fázisban történő beírása.


Magam is elégedett vagyok a házasságommal, és a gyerekemmel, de nem írnék olyat hogy "kedves, gondoskodó, őszinte, vicces, jószívű, segítőkész és kiváló" a fiam pedig "gyönyörű, értelmes álomgyerek". Valami bűzlik itt.

2014. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
53%
Szép történet jó tudni, hogy vannak még ilyen emberek. Azt viszont nehezen hiszem el, hogy rákos gyerekek utolsó napjait segíti, nincs szülő a világon aki engedné, hogy a gyermeke utolsó napjait egy tök idegen palival töltse.
2014. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
73%

"Azt viszont nehezen hiszem el, hogy rákos gyerekek utolsó napjait segíti, nincs szülő a világon aki engedné, hogy a gyermeke utolsó napjait egy tök idegen palival töltse."


Erről szól a hoszpisz szolgálat. Nem napokról van szó, néha évekig "haldoklanak". Törökbálinton is van ilyen luxusház, és bizony nagyon sokan járnak oda szórakoztatni, és fejleszteni a gyerekeket.

2014. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!