Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mivel kötitek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mivel kötitek le magatokat, mikor a férjetek dolgozik?

Figyelt kérdés
A férjem nemsokára töb műszakban kezd dolgozni, lesz, mikor egész délután egyedül leszek. Aki még ilyen helyzetben van, az mivel köti le magát? Eddig minden délutánt vele töltöttem, filmeztünk, sétáltunk, beszélgettünk, vásároltunk, plázáztunk, moziztunk, éttermeztünk, stb. Nincs túl sok barátnőm, 2 kolleganőm, akikkel egész nap együtt vagyok az irodában, mondjuk hétvégente, van hogy csinálunk valami programot, de hétköznap nem nagyon találkozunk már, miután 8 órát együtt vagyunk. Még van 2-3 barátnőm, de ők is sokat dolgoznak, elég elfoglaltak. MOndjuk heti 1 napot barátnőzök, de a többi napokra szívesen várok hobbi tippekeket, elfoglaltsági ötleteket, bármit:)
2014. júl. 20. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én fél6 re érek haza munkából. A híradóig átöltözöm itthoni ruhába télen. Nyáron csak levetkőzöm.


Megnézem a híradót, közben felteszem a főni a kaját. Elmosogatom az előző napi szennyes edényeket. Miután kész a kaja, felsöprök felmosok mindenhol 2 naponta.

Letörlöm az asztalt, pultot, szekrényt, és bent a nappaliban tvzek amíg felszárad a felmosás. Sorozat nézés után olvasok amíg meg nem jön a férjem, fél 10kor.


Akkor vacsorázunk, közben sorozatot nézünk, beszélgetünk, 11 körül elmegyünk fürödni, aztán ágyba. Ha éjjel nem tudok elaludni, illetve péntek este is olvasok éjjel akár 3 ig is.. Szeretek olvasni na:) Hétvégén ő tereget, és bevásárol. Postára megy ha kell. Addig én gyorsan portalanítom a könyvespolcokat. Aztán ha kell fát vág, vagy füvet nyírunk, vagy megmetszi a fákat amikor kell. Amúgy pihenünk amikor nincs baráti program, vagy családlátogatás.

2014. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Ha nincs kedvem olvasni, akkor a hobbimmal foglalkozom:) Kisregényeket, novellákat írok:)
2014. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Olvasás, filmnézés, valami otthon végezhető sport (aerobic, táncszőnyeg vagy kinect), valami kézműves dolog megtanulása, amit később akár értékesíteni is lehet (varrás, horgolás, üvegfestés, hajtogatás...)
2014. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is elég sok hobbival rendelkezem. A szabadidőmben többnyire rajzolok/festek, ékszereket gyártok, varrok, csomózással készítek karkötőket (elég időigényes), jógázok, olvasok, filmezek, dekorálok, nyelvet tanulok, ilyesmik :)

Mindig van valami új,vagy érdekes, ami leköt.


24/N

2014. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én kismamaként vagyok itthon, férjem három műszakba dolgozik. Ha délelőttös, akkor minél tovább alszok, majd elmegyek a boltba, rendet rakok, főzök mire hazaér legyen kaja. Ha délutános akkor tornázok itthon, alszok egyet, virágokat pesztrálom, sütök valami sütit, takarítok, csinálok vacsorát. Ha éjszakás, azt nagyon utálom, egész nap alszik szinte, csendbe vagyok egész nap, na az unalmas tud lenni néha, de kimegyek kutyázni, macskázni. Ha nem tudok mit kezdeni, a lakás csillog villog akkor egyszerűen kiborítom a szekrényből a ruhát és visszahajtogatom. Hímezni is szoktam csak nincs türelmem befejezni. Sorozatokat is szoktam nézni vagy filmezni a neten. Van mikor unatkozok de mindig kitalálok valamit :) van hogy csak fogok egy papirt meg tollat és leírom hogy mit szeretnék, hogyan alakítanám át a házunkat vagy mit csinálnék a kisbabámmal ha már meglenne, mellette legalább tuti nem fogok unatkozni.
2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
a haztartas is eleg idot vehet igenybe emellett szorakoztato es hasznos a kotes es a horgolas is
2014. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!