Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Mivel kötitek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mivel kötitek le magatokat, mikor a férjetek dolgozik?

Figyelt kérdés
A férjem nemsokára töb műszakban kezd dolgozni, lesz, mikor egész délután egyedül leszek. Aki még ilyen helyzetben van, az mivel köti le magát? Eddig minden délutánt vele töltöttem, filmeztünk, sétáltunk, beszélgettünk, vásároltunk, plázáztunk, moziztunk, éttermeztünk, stb. Nincs túl sok barátnőm, 2 kolleganőm, akikkel egész nap együtt vagyok az irodában, mondjuk hétvégente, van hogy csinálunk valami programot, de hétköznap nem nagyon találkozunk már, miután 8 órát együtt vagyunk. Még van 2-3 barátnőm, de ők is sokat dolgoznak, elég elfoglaltak. MOndjuk heti 1 napot barátnőzök, de a többi napokra szívesen várok hobbi tippekeket, elfoglaltsági ötleteket, bármit:)
2014. júl. 20. 15:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, hogy sokat fogok olvasni, sorozatokat nézek, nyelvet tanulok. Más ötlet?
2014. júl. 20. 15:18
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Az a fura, hogy ezeket egyedül is tudod csinálni nagyrészt. Filmet nézel, vásárolgatsz, plázázol, moziba mégy, kiállítást látogatsz meg, sétálsz, stb.


Én, ha nem lennének felnőttkoromra már barátaim, sem a közelben a családom, akkor egyedül is feltalálnám magam. (Én fel is találom, csak vannak barátaim.)


27N

2014. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak, de szinte mind elköltöztek innen(kisváros). Nem hiszem, hogy élveznék egyedül sétálni, beülni bárhová, vásárolni. Inkább ilyen itthoni programokra gondolok.
2014. júl. 20. 15:23
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Én veszélyeztetett terhesként fekszem itthon. Férjem estig dolgozik. Sokáig alszom, hogy ezzel is teljen az idő, meg olvasok, filmnezek. Még a számítógép elé sem ülhetek oda csak pár percre, mert feküdnöm kell sokat. Nem mondom, hogy egyszerű, de kibírható.

Ehhez képest a te lehetőségeid még színesebbek lehetnek :-)

2014. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
én olykor a postással de van hogy néha megkívánok egy pizzát is :)
2014. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tanulj, sportolj, keress valami hobbit, munkát, ha esetleg egyáltalán nem dolgozol.
2014. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Aki napi 8 órát tölt a kollégáival, arról azért feltételezheted, hogy dolgozik :D

Nekem egyébként alapból annyi minden van egy napomban, hogy nincs sok időm unatkozni, függetlenül attól, hogy együtt vagyunk-e vagy sem. Minden nap igyekszem olvasni, zenélni egy kicsit, ha van helyem, akkor tornázni, most akarok elkezdeni futni járni. Néha kimondottan élvezem azt is, ha csak egyedül vagyok, pakolászok (fogom valamelyik szekrényt vagy fiókot, rendbe rakom kitakarítom, ami azért is jó, mert így folyamatosan szinten tartom a lakást, nem kell nagytakarítást csinálni), és szól az a zene, amit én szeretek, ő meg nem :D

Ha nagyjából fix beosztása van, akkor esetleg járj el valamilyen társaságba, fitneszórák, filmklub, vagy bármi, ami van és érdekel. Így még új barátokra is könnyen szert tehetsz :)

2014. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyi időm lenne, én tuti finomságokat főznék, és újabbnál újabb vacsikat tennék az asztalra. Persze ehhez az idő mellé pénz is kell, de egyszerűen imádok főzni, és a párom oda is van minden új ötletemért, tehát még plusz sikerélmény is:)))
2014. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Sportolj! Nekem sincs sok barátom sajnos ott ahol élek, mert mind elment innen. Országon belül sok van, és ritkán tudunk találkozni, szóval átérzem a problémát. Én olvasni szoktam, tanulni, sportolni, és nagyon jó műsorok vannak a különböző tudományos csatornákon. :)
2014. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zabmester ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fura, hogy ötleteket kell gyűjtened ahhoz, hogy a férjed nélkül le tudd foglalni magad.

Én pl. így nyáron jóval kevesebbet dolgozom, mint a párom, így általában már délután 1-kor itthon vagyok, ő meg csak 6 körül ér haza. De még sose okozott fejtörést, hogy mit csináljak addig. Beteszek egy mosást, olvasok, lezuhanyzom, rajzolok, játszom a gépen vagy netezek, meg mit tudom én, amit épp csinálni kell, mondjuk elmegyek bevásárolni, meg most költöztünk új lakásba, és még bőven van mit pakolni, rendezgetni. De korábban sem volt gond lefoglalni magam, szerintem elég sok mindent lehet otthon csinálni.

2014. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!